Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

„Delegarea gestiunii serviciului public de salubrizare pe raza administrativ teritorială a Comunei Poiana Mărului, județul Brașov”

Număr anunț
PC1001491
Autoritate contractantă
COMUNA POIANA MARULUI (PRIMARIA POIANA MARULUI) (CUI 4777272)
Furnizor / câștigător
INDUSTRIAL PROCES PAPER SRL (CUI 21049678)
Cod CPV
90511000-2 · Servicii de colectare a deseurilor menajere (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
951.225 RON
Valoare atribuită
948.745,51 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
26.05.2020 10:05
Anunț de atribuire
PCA1000254
Termen limită
14.07.2020 10:00
Documentație de atribuire
DF1084864

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant

Valoare atribuită

948.745,51 RON

din 951.225 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.479,49 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.