Atribuită Anunț de participare

,,CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CU 3 GRUPE NR.9 (CORP NOU) – furnizare de bunuri aferente obiectivului’’- LOT 4 INVENTAR - PMT-2020-P-024, Cod unic de identificare: 4279944-2020-2.2

Număr anunț
SCN1067012
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Furnizor / câștigător
OVAMED EXPERT S.R.L. (CUI 42113617)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.330,65 RON
Valoare atribuită
10.327 RON
Data publicării
22.04.2020 09:25
Anunț de atribuire
SCNA1041044
Termen limită
26.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082323

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

10.327 RON

din 10.330,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.