Atribuită
Anunț atribuire
,,CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CU 3 GRUPE NR.9 (CORP NOU) – furnizare de bunuri aferente obiectivului’’- LOT 4 INVENTAR - PMT-2020-P-024, Cod unic de identificare: 4279944-2020-2.2
- Număr anunț
- SCNA1041044
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- OVAMED EXPERT S.R.L. (CUI 42113617)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.330,65 RON
- Valoare atribuită
- 10.327 RON
- Data anunțului
- 13.08.2020 09:37
- Anunț de participare
- SCN1067012
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAMED EXPERT S.R.L. CUI 42113617
Valoare atribuită
10.327 RON
din 10.330,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro