Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,8% sub estimat
,,CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CU 3 GRUPE NR.9 (CORP NOU)” – furnizare de bunuri aferente obiectivului - PMT-2020-P-045, Cod unic de identificare: 4279944-2020-2.2
- Număr anunț
- CN1024562
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153.881,46 RON
- Valoare atribuită
- 77.230,69 RON 49,8% sub estimat
- Data publicării
- 18.09.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1050273
- Termen limită
- 29.10.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 182-437072
- Documentație de atribuire
- DF1094621
Documente
Documentația de atribuire
- Anexe Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- contract lot 1-semnat.docx.p7s
- contract lot 2-semnat.docx.p7s
- contract lot 3-semnat.docx.p7s
- contract lot 4-semnat.docx.p7s
- F5.FISE TEHNICE -semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1094621.pdf
- Formulare lot 1-semnat.doc.p7s
- Formulare lot 2-semnat.doc.p7s
- Formulare lot 3-semnat.doc.p7s
- Formulare lot 4-semnat.doc.p7s
Loturi (4)
Estimat: 153.881,46 RON Adjudecat: 77.230,69 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT I - MOBILIER SPATII CONEXE pentru Gradinita 3 grupe | 80.854,84 RON | MOBTECO PRODUCT S.R.L. | 49.277,69 RON ↓39,1% |
| 2 | LOT II - DOTARI LOC JOACA EXTERIOR | 13.741,94 RON | Anulat | — |
| 3 | LOT III - ECHIPAMENTE | 48.954,03 RON | GERMROM TRADING IMPORT EXPORT S.R.L. | 27.953 RON ↓42,9% |
| 4 | LOT IV - INVENTAR | 10.330,65 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GERMROM TRADING IMPORT EXPORT SRL CUI RO 14417327
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Valoare atribuită
77.230,69 RON
din 153.881,46 RON estimat
49,8%
Adjudecat la 50,2% din estimat · economie 76.650,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.