Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 49,8% sub estimat
,,CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CU 3 GRUPE NR.9 (CORP NOU)” – furnizare de bunuri aferente obiectivului - PMT-2020-P-045, Cod unic de identificare: 4279944-2020-2.2
- Număr anunț
- CAN1050273
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Furnizor / câștigător
- MOBTECO PRODUCT SRL (CUI 16109994)
- Cod CPV
- 39151000-5 · Diverse tipuri de mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 153.881,46 RON
- Valoare atribuită
- 77.230,69 RON 49,8% sub estimat
- Data anunțului
- 05.02.2021 01:36
- Anunț de participare
- CN1024562
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (4)
Estimat: 153.881,46 RON Adjudecat: 77.230,69 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | LOT I - MOBILIER SPATII CONEXE pentru Gradinita 3 grupe | 80.854,84 RON | MOBTECO PRODUCT S.R.L. | 49.277,69 RON ↓39,1% |
| 2 | LOT II - DOTARI LOC JOACA EXTERIOR | 13.741,94 RON | Anulat | — |
| 3 | LOT III - ECHIPAMENTE | 48.954,03 RON | GERMROM TRADING IMPORT EXPORT S.R.L. | 27.953 RON ↓42,9% |
| 4 | LOT IV - INVENTAR | 10.330,65 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBTECO PRODUCT SRL CUI RO 16109994
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GERMROM TRADING IMPORT EXPORT SRL CUI RO 14417327
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROMTINTER EXPERT SRL CUI RO 18106293
Valoare atribuită
77.230,69 RON
din 153.881,46 RON estimat
49,8%
Adjudecat la 50,2% din estimat · economie 76.650,77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.