Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 87,2% sub estimat

Acord cadru pentru achizitie materiale sanitare pe perioada de 2 ani

Număr anunț
CN1021765
Autoritate contractantă
PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
Furnizor / câștigător
THREE PHARM SRL (CUI 26361386)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.019.505,30 RON
Valoare atribuită
130.132,44 RON 87,2% sub estimat
Data publicării
12.06.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1041648
Termen limită
16.07.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 112-271312
Documentație de atribuire
DF1085923

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (131)

Estimat: 1.019.505,30 RON Adjudecat: 130.132,44 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 AC DUBLU RECOLTARE SANGE 21 g 1.950 RON BIZMED SRL,Tody Laboratories Int 4 contracte 280 RON ↓85,6%
BIZMED SRL,Tody Laboratories Int · contract 39073 · 31.08.2020
Tody Laboratories Int · contract 28203 · 16.04.2021 60 RON
Tody Laboratories Int · contract 34032 · 01.07.2022 100 RON
Tody Laboratories Int · contract 39583 · 03.09.2020 120 RON
2 ACCU CHECK ACTIVE (TESTE COMPATIBILE CU APARATUL ACCU -CHECK) 3.010 RON BIZMED SRL 6 contracte 4.300 RON
BIZMED SRL · contract 23335 · 10.02.2022 86 RON
BIZMED SRL · contract 20913 · 12.01.2021 344 RON
BIZMED SRL · contract 34126 · 30.09.2022 430 RON
BIZMED SRL · contract 36136 · 06.08.2021 430 RON
BIZMED SRL · contract 39545 · 23.09.2021 3.010 RON
BIZMED SRL · contract 39091 · 31.08.2020
3 ACE CHIRURGICALE INTESTINALE curbura1/2 diferite dimensiuni 1.947 RON Euroexpand Impex 2 contracte 55,44 RON ↓97,2%
Euroexpand Impex · contract 23106 · 08.02.2022 55,44 RON
Euroexpand Impex · contract 39072 · 31.08.2020
4 ACE CHIRURGICALE triunghiulare curbura 3/8 diferite dimensiuni… 1.750 RON
5 ACE SERINGA diferite dimensiuni 15.600 RON Pansiprod Distributie 450 RON ↓97,1%
6 ACE sterile atraumatice-  LANCETE 450 RON RICOMED 180 RON ↓60,0%
7 ALCOOL IODAT 6.454 RON BIO EEL S.R.L. 2 contracte 297,60 RON ↓95,4%
BIO EEL S.R.L. · contract 39092 · 31.08.2020
BIO EEL S.R.L. · contract 39322 · 01.09.2020 297,60 RON
8 ANSE STERILE CALIBRATE BACTERIOLOGIE DE 1 MICROLITRI 540 RON
9 APA DISTILATA 9.842 RON Anulat
10 Apasatoare limba lemn sterila 434 RON Pansiprod Distributie,THREE PHARM
11 ATA CHIRURGICALA POLIAMIDA diferite numere 1.237,50 RON Anulat
12 Banda indicatoare autoadeziva abur 160 RON TZMO ROMANIA 3 contracte 416,90 RON
TZMO ROMANIA · contract 45785 · 23.11.2020 146,14 RON
TZMO ROMANIA · contract 39480 · 23.09.2021 270,76 RON
Limas Group S.R.L.,TZMO ROMANIA · contract 39076 · 31.08.2020
13 BANDAJ AUTOADEZIV (LEUCOPLAST) DIN NETESUT 20cmx10m PLASTOFIX 21.450 RON PAUL HARTMANN · GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,PAUL HARTMANN,TZMO ROMANIA 5 contracte 1.889 RON ↓91,2%
PAUL HARTMANN · contract 23765 · 16.02.2022 709 RON
PAUL HARTMANN · contract 39479 · 31.12.2021 290 RON
PAUL HARTMANN · contract 31308 · 26.06.2022 775 RON
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,PAUL HARTMANN,TZMO ROMANIA · contract 39093 · 31.08.2020
TZMO ROMANIA · contract 42268 · 08.10.2020 115 RON
14 Bandaj elastic cu cleme 1.986,60 RON THREE PHARM,Pansiprod Distributie,TZMO ROMANIA 2 contracte 470,76 RON ↓76,3%
THREE PHARM,Pansiprod Distributie,TZMO ROMANIA · contract 39076 · 31.08.2020
TZMO ROMANIA · contract 31309 · 26.05.2022 470,76 RON
15 BARBOTOR DE UNICĂ FOLOSINȚĂ 33.000 RON GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. 3 contracte 2.013,80 RON ↓93,9%
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · contract 38360 · 07.09.2021 425 RON
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · contract 24992 · 04.03.2021 340 RON
S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 23767 · 16.02.2022 1.248,80 RON
16 BRANULE DIFERITE DIMENSIUNI 13.260 RON DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · Pansiprod Distributie,DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 2 contracte 270 RON ↓98,0%
DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 39731 · 07.09.2020 270 RON
Pansiprod Distributie,DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39095 · 31.08.2020
17 CAMP OPERATOR 45cm/75cm-steril 1.547 RON PAUL HARTMANN · PAUL HARTMANN,TAISSIS CONCEPT,TZMO ROMANIA 2 contracte 99,20 RON ↓93,6%
PAUL HARTMANN · contract 40965 · 24.09.2020 99,20 RON
PAUL HARTMANN,TAISSIS CONCEPT,TZMO ROMANIA · contract 39093 · 31.08.2020
18 CAMP OPERATOR 75cm/90cm-steril 8.494 RON TAISSIS CONCEPT 2 contracte 460 RON ↓94,6%
TAISSIS CONCEPT · contract 34120 · 04.07.2022 290 RON
TAISSIS CONCEPT · contract 39478 · 23.09.2021 170 RON
19 CANULA NAZALA OXIGEN ADULTI sterile(masti)-ambalate individual 10.800 RON
20 CANULE RECTALE CH 28 pentru irigator 1.224 RON
21 CAPSULA DEMICAP 0,2 4.280 RON Anulat
22 CARBOCIT CPR. 4.575 RON Anulat
23 CATETER VENOS CENTRAL CU 4 LUMENE (TRUSĂ) 7.080 RON GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,ALPHA MEDICAL S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. 2 contracte 880 RON ↓87,6%
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,ALPHA MEDICAL S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39094 · 31.08.2020
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · contract 45515 · 14.12.2021 880 RON
24 CEARCEAF UF 60 CM 13.875 RON LUAN VISION · LUAN VISION,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 4 contracte 3.775 RON ↓72,8%
LUAN VISION · contract 23867 · 31.08.2022 1.150 RON
LUAN VISION,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39088 · 31.08.2020
LUAN VISION · contract 39289 · 01.09.2021 210 RON
LUAN VISION · contract 39289 · 01.09.2020 2.415 RON
25 CLIPURI TITAN MEDIUM LARGE 620 RON ALPHA MEDICAL S.R.L. 2 contracte 276 RON ↓55,5%
ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 39361 · 22.09.2021 276 RON
RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 39080 · 31.08.2020
26 Combi tub 3.400 RON S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.
27 CONECTOR NEEDEL FREE PENTRU PERFUZIE ȘI RECOLTARE 83.600 RON ALPHA MEDICAL S.R.L.,FRESENIUS KABI ROMANIA,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.
28 RECIPIENT COPROCULTURA 750 RON Pansiprod Distributie 2 contracte 325 RON ↓56,7%
Pansiprod Distributie · contract 45485 · 14.12.2021 250 RON
Pansiprod Distributie · contract 40444 · 17.09.2020 75 RON
29 Creion electrocauter steril de unica folosinta 6.000 RON VALDOMEDICA TRADING · VALDOMEDICA TRADING,THREE PHARM 2 contracte 314,50 RON ↓94,8%
VALDOMEDICA TRADING · contract 39363 · 31.12.2021 314,50 RON
VALDOMEDICA TRADING,THREE PHARM · contract 39077 · 31.08.2020
30 DIOXID DE CARBON GA 370(BIOGON) 3.375 RON S.C. LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. S.R.L.
31 Electrozi multifuncționali cu conector pentru defibrilare Niho… 1.620 RON
32 ELECTROZI EKG MONITORIZARE 2.750 RON NAFKA GRUP S.R.L. 3 contracte 443,08 RON ↓83,9%
NAFKA GRUP S.R.L. · contract 41308 · 29.09.2020 109,54 RON
NAFKA GRUP S.R.L. · contract 41305 · 29.10.2020 109,54 RON
NAFKA GRUP S.R.L. · contract 34034 · 01.07.2022 224 RON
33 electrozi multifuncționali EDC 1050 cu conector de tip CU-ER 1/… 1.620 RON Anulat
34 FESI 10/15 cm ,24g/mp 7.335 RON SPD STAR S.R.L. 2 contracte 2.501,20 RON ↓65,9%
SPD STAR S.R.L. · contract 37084 · 30.09.2022 1.270 RON
SPD STAR S.R.L. · contract 25517 · 10.03.2021 1.231,20 RON
35 FESI 10/20 cm,24g/mp 10.000 RON SPD STAR S.R.L. 3.645 RON ↓63,6%
36 FILTRU ANTIBACTERIAN ANTIVIRALcompatibil cu DRAGER (HME TIP TWI… 36.000 RON Euroexpand Impex,NAFKA GRUP S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · NAFKA GRUP S.R.L. 2 contracte 362,36 RON ↓99,0%
Euroexpand Impex,NAFKA GRUP S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39078 · 31.08.2020
NAFKA GRUP S.R.L. · contract 45787 · 23.11.2020 362,36 RON
37 FILTRU GAZ PENTRU INSUFLATOR CHIRURGICAL 3.000 RON Anulat
38 FIR POLIESTER NR 2 23.400 RON
39 FIR SUTURA MONOFILAMENT(SILK)2/0AC 1/2 CIRCLE 20MM 720 RON
40 FIR SUTURA POLIPROPILENA dif marimi 4.140 RON DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 5 contracte 10.002 RON
DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 30788 · 18.05.2022 9.030 RON
DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 40963 · 24.09.2020 144 RON
DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 28198 · 16.04.2021 414 RON
DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39095 · 31.08.2020
DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 23766 · 16.02.2022 414 RON
41 FLAMADERM SPRAY 50 ML 9.900 RON TAISSIS CONCEPT 5 contracte 1.321 RON ↓86,7%
TAISSIS CONCEPT · contract 37125 · 19.08.2021 60 RON
TAISSIS CONCEPT · contract 39074 · 31.08.2020
TAISSIS CONCEPT · contract 41441 · 30.09.2020 170 RON
TAISSIS CONCEPT · contract 26737 · 28.03.2022 760 RON
TAISSIS CONCEPT · contract 23764 · 16.02.2022 331 RON
42 folie protecție arși 1.425 RON Anulat
43 FRESUBIN FIBRE * 200 ML. 4.940 RON
44 FRESUBIN PROTEIN * 200 ML. 6.760 RON FRESENIUS KABI ROMANIA 4 contracte 9.840 RON
FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 23871 · 17.02.2022 1.640 RON
FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 33047 · 17.06.2022 4.100 RON
FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 33047 · 17.06.2022 4.100 RON
FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 39084 · 31.08.2020
45 GAROU TEXTIL cu catarama in forma de" D", CUREA DIN TERILENA CU… 3.776 RON THREE PHARM,Pansiprod Distributie,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.
46 GEL AQUA ULTRA BASIC ULTRA SOUND 5KG 320 RON Pansiprod Distributie,BIO EEL S.R.L.,THREE PHARM
47 GEL EKG&EEG 1000ml 1.250 RON BIO EEL S.R.L.,Pansiprod Distributie
48 GELASPON ANAL 840 RON Anulat
49 GLICERINA BORAXATA CU NISTATIN 1.639 RON BIO EEL S.R.L. 2 contracte 130,20 RON ↓92,1%
BIO EEL S.R.L. · contract 22829 · 03.02.2022 25,20 RON
BIO EEL S.R.L. · contract 30199 · 11.05.2022 105 RON
50 Halate chirurgicale sterile cu intaritura 56.000 RON THREE PHARM 2 contracte 2.160 RON ↓96,1%
THREE PHARM · contract 23872 · 17.02.2022 2.160 RON
CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE,S.C. Natural Es-medical S.R.L S.R.L.,THREE PHARM · contract 39079 · 31.08.2020
51 HALATE RANFORSATE impermeabile 125.000 RON THREE PHARM 3 contracte 43.888,56 RON ↓64,9%
THREE PHARM · contract 42256 · 01.10.2020 20.263,56 RON
THREE PHARM · contract 41999 · 26.10.2021 2.025 RON
THREE PHARM · contract 23664 · 16.02.2021 21.600 RON
52 HARTIE EKG 700 RON NAFKA GRUP S.R.L.,S.C. Natural Es-medical S.R.L S.R.L.
53 HARTIE TIP CREP PT. IMPACHETAT 600X600MM 720 RON Limas Group S.R.L.
54 HOLTER VACUTAINER 1.650 RON TUNIC PROD S.R.L. 3 contracte 150 RON ↓90,9%
TUNIC PROD S.R.L. · contract 39086 · 31.08.2020
TUNIC PROD S.R.L. · contract 41419 · 30.09.2020 120 RON
TUNIC PROD S.R.L. · contract 31621 · 04.06.2021 30 RON
55 I- gel 2.250 RON S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. 3 contracte 1.286,56 RON ↓42,8%
S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39741 · 07.09.2020 643,28 RON
S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39741 · 07.09.2020 643,28 RON
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39075 · 31.08.2020
56 INDICATOR BIOLOGIC CU BACIL STEAROTHERMOPHILUS 5.580 RON Limas Group S.R.L. 3 contracte 2.015,32 RON ↓63,9%
Limas Group S.R.L. · contract 23861 · 17.02.2022 680,32 RON
Limas Group S.R.L. · contract 45783 · 23.11.2020 590 RON
Limas Group S.R.L. · contract 30680 · 24.05.2021 745 RON
57 INDICATORI INTEGRATOR 15.000 RON Limas Group S.R.L. 2 contracte 770,32 RON ↓94,9%
Limas Group S.R.L. · contract 39362 · 22.09.2021 770,32 RON
THREE PHARM,Limas Group S.R.L. · contract 39085 · 31.08.2020
58 KIT MONITORIZARE ARTERIALA INVAZIVA 1.050 RON GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.
59 LAME BISTURIU dif numere 1.156 RON RICOMED,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 2 contracte 231,04 RON ↓80,0%
RICOMED,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39081 · 31.08.2020
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 23869 · 17.02.2022 231,04 RON
60 LEUCOPLAST CU RIVANOL 6X10CM 1.764 RON Pansiprod Distributie 3 contracte 2.326,60 RON
Pansiprod Distributie · contract 39090 · 31.08.2020
Pansiprod Distributie · contract 36889 · 17.08.2021 970,60 RON
Pansiprod Distributie · contract 31178 · 24.05.2022 1.356 RON
61 MANUSI ANTITERMICE 376 RON Anulat
62 MANUSI CHIRURGICALE DIFERITE DIMENSIUNI 19.995 RON Limas Group S.R.L.,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
63 Masca laringiana autoclavabila 524,40 RON
64 MASCA OXIGEN CU NEBULIZATOR-adulti-ambalate individual 7.200 RON LUAN VISION · LUAN VISION,VALDOMEDICA TRADING 3 contracte 984 RON ↓86,3%
LUAN VISION · contract 25519 · 10.03.2021 390 RON
LUAN VISION,VALDOMEDICA TRADING · contract 39077 · 31.08.2020
VALDOMEDICA TRADING · contract 31063 · 23.05.2022 594 RON
65 MASTI OXIGEN SIMPLE ADULTI-ambalate individual 5.355 RON VALDOMEDICA TRADING 313 RON ↓94,2%
66 MEDIU CITRAT 1.100 RON Anulat
67 MEDIU MANITOL(CHAPMAN) 2.000 RON Anulat
68 MEDIU MILF 1.490 RON Anulat
69 MEDIU TSI 1.100 RON Anulat
70 MINI-SPIKE PLUS (BLUE) WITH PARTICLE FIL 13.500 RON FRESENIUS KABI ROMANIA · FRESENIUS KABI ROMANIA,RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. 2 contracte 1.728 RON ↓87,2%
FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 30975 · 27.05.2021 1.728 RON
FRESENIUS KABI ROMANIA,RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39084 · 31.08.2020
71 PANSAMENT AUTOADEZIV STERIL 15 X10 CM 10.320 RON VALDOMEDICA TRADING,PAUL HARTMANN,GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.
72 PANSAMENT AUTOADEZIV STERIL PENTRU FIXAREA BRANULEI 8 X 7 CM 3.150 RON Pansiprod Distributie 4 contracte 2.069,80 RON ↓34,3%
Pansiprod Distributie · contract 30681 · 24.05.2021 434 RON
Pansiprod Distributie · contract 24368 · 10.03.2021 794 RON
Pansiprod Distributie · contract 39288 · 01.09.2020 841,80 RON
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING,Pansiprod Distributie · contract 39090 · 31.08.2020
73 PANSAMENT GRAS 10x10cm 8.800 RON GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,TAISSIS CONCEPT,THREE PHARM · TAISSIS CONCEPT 3 contracte 330 RON ↓96,3%
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,TAISSIS CONCEPT,THREE PHARM · contract 39074 · 31.08.2020
TAISSIS CONCEPT · contract 38833 · 15.09.2021 110 RON
TAISSIS CONCEPT · contract 41387 · 15.10.2021 220 RON
74 PANSAMENT HIDROCOLOID 100MMX100MM 36.800 RON TAISSIS CONCEPT · THREE PHARM,TAISSIS CONCEPT,TZMO ROMANIA 3 contracte 260 RON ↓99,3%
TAISSIS CONCEPT · contract 30970 · 27.05.2021 144 RON
TAISSIS CONCEPT · contract 41872 · 25.10.2021 116 RON
THREE PHARM,TAISSIS CONCEPT,TZMO ROMANIA · contract 39074 · 31.08.2020
75 PANSAMENT STERIL PTR OCHI 950 RON
76 PLACI CU GELOZA SANGE COLUMBIA AGAR 8.000 RON Anulat
77 PLACI CU MEDIU HEKTOEN-ENTERIC 1.200 RON Anulat
78 PLACI CU MEDIU SABOURAUD CU CLORAMFENICOL SI GENTAMICINA 2.000 RON Anulat
79 PLACI CU MEDIU URISELECT 4 36.000 RON Anulat
80 Plasa polipropilena 30/30 800 RON NAFKA GRUP S.R.L. 857,49 RON
81 Plasa sintetica polipropilena 10/15 5.400 RON S.C. Natural Es-medical S.R.L S.R.L.,NAFKA GRUP S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING
82 PLOSCA urinar 1l-barbati cu capac 2.800 RON Pansiprod Distributie,TUNIC PROD S.R.L.
83 PLOSCA urinar 1l-barbati unică folosință 6.840 RON TUNIC PROD S.R.L.,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
84 PROTECTIE STERILA PT. CABLURI LAPARO 270 RON THREE PHARM,TZMO ROMANIA
85 PUNGI COLOSTOMA 8.450 RON VALDOMEDICA TRADING 2 contracte 6.500 RON ↓23,1%
VALDOMEDICA TRADING · contract 38612 · 31.12.2021 6.500 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 39077 · 31.08.2020
86 PUNGI DE DREN 500ml 1.920 RON Anulat
87 PUNGI URINA CU EVACUARE*2l 10.120 RON THREE PHARM,Pansiprod Distributie,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
88 ROBINETI CU 3 CAI 1.560 RON S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
89 Rola hartie termica autoclav 112 517,40 RON NAFKA GRUP S.R.L. 2 contracte 610,16 RON
NAFKA GRUP S.R.L. · contract 40989 · 11.10.2021 281,88 RON
NAFKA GRUP S.R.L. · contract 40989 · 31.12.2021 328,28 RON
90 Rola plata sterilizare abur 15 cm 650 RON TZMO ROMANIA 2 contracte 827,52 RON
TZMO ROMANIA · contract 30973 · 27.05.2021 130 RON
TZMO ROMANIA · contract 23467 · 11.02.2022 697,52 RON
91 Rola plata de sterilizare 100mmx200mm 320 RON Limas Group S.R.L. 395,32 RON
92 Rola plata sterilizare abur 30 cm 936 RON
93 ROLE HARTIE TERMOSENSIBILA 57 MM 648 RON S.C. Natural Es-medical S.R.L S.R.L.,NAFKA GRUP S.R.L.,Limas Group S.R.L.
94 SACI VOMA 104 RON VALDOMEDICA TRADING,PAUL HARTMANN,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
95 SCUTECE ADULTI 12.600 RON TZMO ROMANIA 2 contracte 232,14 RON ↓98,2%
TZMO ROMANIA · contract 39076 · 31.08.2020
TZMO ROMANIA · contract 40964 · 24.09.2020 232,14 RON
96 SEGMENTI ANALIZOR BIOCHIMIE COMPATIBIL CU APARAT MINDRAY BS-200 11.850 RON Anulat
97 SERINGA INSULINA CU AC -1 ml 525 RON Pansiprod Distributie,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
98 SERINGI 100ml tip GUYON 3.420 RON Anulat
99 SERINGI 50 ML CU AC 1.332,50 RON Anulat
100 set anestezie epidurală 1.770 RON GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,B.BRAUN MEDICAL,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. 2 contracte 2.000 RON
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,B.BRAUN MEDICAL,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39094 · 31.08.2020
GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · contract 39732 · 07.09.2020 2.000 RON
101 set coloratie gram(4x250ml) 294 RON Anulat
102 SET ELECTROZI EKG TIP VENTUZA*6 BUC./SET 160 RON Anulat
103 SET PRELEVARE PROBE BIOLOGICE 4.500 RON Anulat
104 Set universal de camp operator 630 RON Anulat
105 Set Yankuer 10.880 RON VALDOMEDICA TRADING,Pansiprod Distributie · VALDOMEDICA TRADING 3 contracte 890,70 RON ↓91,8%
VALDOMEDICA TRADING,Pansiprod Distributie · contract 39077 · 31.08.2020
VALDOMEDICA TRADING · contract 23864 · 17.02.2022 489,80 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 30679 · 24.05.2021 400,90 RON
106 Sistem de aspiratie cu burduf 500ml 2.520 RON GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.
107 SONDA IOT CU BALONAS NR.8,5 3.903,20 RON THREE PHARM,GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
108 SONDE ASPIRATIE CU VALVA DE CONTROL 8.320 RON THREE PHARM,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
109 SONDE (IOT) ENDOTRAH.balon NR 8 484 RON CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
110 Sonde Flexometalice 2.264,50 RON VALDOMEDICA TRADING,NAFKA GRUP S.R.L.,THREE PHARM
111 SONDE FOLEY 2 CAI 5.100 RON CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 871,20 RON ↓82,9%
112 SONDE naso-gastro-duod. 66.300 RON CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 3 contracte 4.056,39 RON ↓93,9%
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 30502 · 20.05.2021 384,39 RON
CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 31064 · 23.05.2022 3.672 RON
S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.,THREE PHARM,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39081 · 31.08.2020
113 SONDE PETZER 1.380 RON ALPHA MEDICAL S.R.L.,THREE PHARM
114 SPECULI AURICULARI 720 RON Anulat
115 STANDARD TURBIMETRIC 0,5 mc FARLAND 720 RON Anulat
116 SUPOZITOARE CU GLICERINA PT ADULTI 1.140 RON Anulat
117 SURGICRIL RAPID 5.775 RON Anulat
118 TACHOCOMB(pansament absorbant pentru plagi) 795 RON Anulat
119 TAMPON STERIL EXUDAT FARINGIAN STERILE FARA TUB 2.000 RON Tody Laboratories Int,TUNIC PROD S.R.L.
120 TESTE determinare glicemie compatibil cu aparat PALMLAB 3.080 RON RICOMED 4 contracte 2.360 RON ↓23,4%
RICOMED · contract 39071 · 31.08.2020
RICOMED · contract 39521 · 31.08.2020 2.060 RON
RICOMED · contract 23105 · 08.02.2022 100 RON
RICOMED · contract 28204 · 16.04.2021 200 RON
121 TIFON din bumbac - 90cm/ 100m; 32g/mp-rola 26.460 RON PRODCONFARM S.R.L.,SANROTEX TRADING SRL,SPD STAR S.R.L. 5 contracte 6.024,60 RON ↓77,2%
PRODCONFARM S.R.L.,SANROTEX TRADING SRL,SPD STAR S.R.L. · contract 39096 · 31.08.2020
SPD STAR S.R.L. · contract 23104 · 08.02.2022 2.799,60 RON
SPD STAR S.R.L. · contract 21612 · 21.01.2021 375 RON
SPD STAR S.R.L. · contract 30503 · 20.05.2021 1.200 RON
SPD STAR S.R.L. · contract 30786 · 18.05.2022 1.650 RON
122 TRUSE PERFUZIE ac plastic tip german med 14.960 RON S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.,Pansiprod Distributie,CO&CO Consumer 2002 S.R.L.
123 TRUSE TRANSFUZIE ac plastic 39,20 RON
124 TUB DREN VENTRAL DIN SILICON 16.275 RON RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING · RUBICON EDITECH 89 S.R.L. 2 contracte 295,68 RON ↓98,2%
RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING · contract 39082 · 31.08.2020
RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 23915 · 17.02.2022 295,68 RON
125 TUB EXTENSIE PENTRU SERINGA AUTOMATA lungime de 200cm, dimensiu… 3.360 RON
126 TUB KHERR 411 RON
127 ULEI PARAFINA steril *100ml 2.575 RON Anulat
128 VAR SODAT-INTERSORB *5L 980 RON TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 2 contracte 140 RON ↓85,7%
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 39083 · 31.08.2020
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 23912 · 17.02.2022 140 RON
129 VASELINA ALBA PENTRU UZ CHIRURGICAL 2.300 RON Anulat
130 VASELINA SILICONICA 2.000 RON Anulat
131 VATA HIDROFILA 200GR. 1.490 RON SPD STAR S.R.L. 2 contracte 560 RON ↓62,4%
SPD STAR S.R.L. · contract 42000 · 26.10.2021 560 RON
SPD STAR S.R.L. · contract 39096 · 31.08.2020

Participanți · 32 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 29 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

130.132,44 RON

din 1.019.505,30 RON estimat 87,2%

Adjudecat la 12,8% din estimat · economie 889.372,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.