Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 87,2% sub estimat
Acord cadru pentru achizitie materiale sanitare pe perioada de 2 ani
- Număr anunț
- CAN1041648
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Furnizor / câștigător
- THREE PHARM SRL (CUI 26361386)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.019.505,30 RON
- Valoare atribuită
- 130.132,44 RON 87,2% sub estimat
- Data anunțului
- 17.12.2022 13:00
- Anunț de participare
- CN1021765
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (131)
Estimat: 1.019.505,30 RON Adjudecat: 130.132,44 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | AC DUBLU RECOLTARE SANGE 21 g | 1.950 RON | BIZMED SRL,Tody Laboratories Int 4 contracte | 280 RON ↓85,6% |
| BIZMED SRL,Tody Laboratories Int · contract 39073 · 31.08.2020 | — | |||
| Tody Laboratories Int · contract 28203 · 16.04.2021 | 60 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract 34032 · 01.07.2022 | 100 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract 39583 · 03.09.2020 | 120 RON | |||
| 2 | ACCU CHECK ACTIVE (TESTE COMPATIBILE CU APARATUL ACCU -CHECK) | 3.010 RON | BIZMED SRL 6 contracte | 4.300 RON |
| BIZMED SRL · contract 23335 · 10.02.2022 | 86 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 20913 · 12.01.2021 | 344 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 34126 · 30.09.2022 | 430 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 36136 · 06.08.2021 | 430 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 39545 · 23.09.2021 | 3.010 RON | |||
| BIZMED SRL · contract 39091 · 31.08.2020 | — | |||
| 3 | ACE CHIRURGICALE INTESTINALE curbura1/2 diferite dimensiuni | 1.947 RON | Euroexpand Impex 2 contracte | 55,44 RON ↓97,2% |
| Euroexpand Impex · contract 23106 · 08.02.2022 | 55,44 RON | |||
| Euroexpand Impex · contract 39072 · 31.08.2020 | — | |||
| 4 | ACE CHIRURGICALE triunghiulare curbura 3/8 diferite dimensiuni… | 1.750 RON | — | |
| 5 | ACE SERINGA diferite dimensiuni | 15.600 RON | Pansiprod Distributie | 450 RON ↓97,1% |
| 6 | ACE sterile atraumatice- LANCETE | 450 RON | RICOMED | 180 RON ↓60,0% |
| 7 | ALCOOL IODAT | 6.454 RON | BIO EEL S.R.L. 2 contracte | 297,60 RON ↓95,4% |
| BIO EEL S.R.L. · contract 39092 · 31.08.2020 | — | |||
| BIO EEL S.R.L. · contract 39322 · 01.09.2020 | 297,60 RON | |||
| 8 | ANSE STERILE CALIBRATE BACTERIOLOGIE DE 1 MICROLITRI | 540 RON | — | |
| 9 | APA DISTILATA | 9.842 RON | Anulat | — |
| 10 | Apasatoare limba lemn sterila | 434 RON | Pansiprod Distributie,THREE PHARM | — |
| 11 | ATA CHIRURGICALA POLIAMIDA diferite numere | 1.237,50 RON | Anulat | — |
| 12 | Banda indicatoare autoadeziva abur | 160 RON | TZMO ROMANIA 3 contracte | 416,90 RON |
| TZMO ROMANIA · contract 45785 · 23.11.2020 | 146,14 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 39480 · 23.09.2021 | 270,76 RON | |||
| Limas Group S.R.L.,TZMO ROMANIA · contract 39076 · 31.08.2020 | — | |||
| 13 | BANDAJ AUTOADEZIV (LEUCOPLAST) DIN NETESUT 20cmx10m PLASTOFIX | 21.450 RON | PAUL HARTMANN · GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,PAUL HARTMANN,TZMO ROMANIA 5 contracte | 1.889 RON ↓91,2% |
| PAUL HARTMANN · contract 23765 · 16.02.2022 | 709 RON | |||
| PAUL HARTMANN · contract 39479 · 31.12.2021 | 290 RON | |||
| PAUL HARTMANN · contract 31308 · 26.06.2022 | 775 RON | |||
| GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,PAUL HARTMANN,TZMO ROMANIA · contract 39093 · 31.08.2020 | — | |||
| TZMO ROMANIA · contract 42268 · 08.10.2020 | 115 RON | |||
| 14 | Bandaj elastic cu cleme | 1.986,60 RON | THREE PHARM,Pansiprod Distributie,TZMO ROMANIA 2 contracte | 470,76 RON ↓76,3% |
| THREE PHARM,Pansiprod Distributie,TZMO ROMANIA · contract 39076 · 31.08.2020 | — | |||
| TZMO ROMANIA · contract 31309 · 26.05.2022 | 470,76 RON | |||
| 15 | BARBOTOR DE UNICĂ FOLOSINȚĂ | 33.000 RON | GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. 3 contracte | 2.013,80 RON ↓93,9% |
| GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · contract 38360 · 07.09.2021 | 425 RON | |||
| GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · contract 24992 · 04.03.2021 | 340 RON | |||
| S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 23767 · 16.02.2022 | 1.248,80 RON | |||
| 16 | BRANULE DIFERITE DIMENSIUNI | 13.260 RON | DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · Pansiprod Distributie,DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 2 contracte | 270 RON ↓98,0% |
| DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 39731 · 07.09.2020 | 270 RON | |||
| Pansiprod Distributie,DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39095 · 31.08.2020 | — | |||
| 17 | CAMP OPERATOR 45cm/75cm-steril | 1.547 RON | PAUL HARTMANN · PAUL HARTMANN,TAISSIS CONCEPT,TZMO ROMANIA 2 contracte | 99,20 RON ↓93,6% |
| PAUL HARTMANN · contract 40965 · 24.09.2020 | 99,20 RON | |||
| PAUL HARTMANN,TAISSIS CONCEPT,TZMO ROMANIA · contract 39093 · 31.08.2020 | — | |||
| 18 | CAMP OPERATOR 75cm/90cm-steril | 8.494 RON | TAISSIS CONCEPT 2 contracte | 460 RON ↓94,6% |
| TAISSIS CONCEPT · contract 34120 · 04.07.2022 | 290 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 39478 · 23.09.2021 | 170 RON | |||
| 19 | CANULA NAZALA OXIGEN ADULTI sterile(masti)-ambalate individual | 10.800 RON | — | |
| 20 | CANULE RECTALE CH 28 pentru irigator | 1.224 RON | — | |
| 21 | CAPSULA DEMICAP 0,2 | 4.280 RON | Anulat | — |
| 22 | CARBOCIT CPR. | 4.575 RON | Anulat | — |
| 23 | CATETER VENOS CENTRAL CU 4 LUMENE (TRUSĂ) | 7.080 RON | GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,ALPHA MEDICAL S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. 2 contracte | 880 RON ↓87,6% |
| GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,ALPHA MEDICAL S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39094 · 31.08.2020 | — | |||
| GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · contract 45515 · 14.12.2021 | 880 RON | |||
| 24 | CEARCEAF UF 60 CM | 13.875 RON | LUAN VISION · LUAN VISION,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 4 contracte | 3.775 RON ↓72,8% |
| LUAN VISION · contract 23867 · 31.08.2022 | 1.150 RON | |||
| LUAN VISION,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39088 · 31.08.2020 | — | |||
| LUAN VISION · contract 39289 · 01.09.2021 | 210 RON | |||
| LUAN VISION · contract 39289 · 01.09.2020 | 2.415 RON | |||
| 25 | CLIPURI TITAN MEDIUM LARGE | 620 RON | ALPHA MEDICAL S.R.L. 2 contracte | 276 RON ↓55,5% |
| ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 39361 · 22.09.2021 | 276 RON | |||
| RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,ALPHA MEDICAL S.R.L. · contract 39080 · 31.08.2020 | — | |||
| 26 | Combi tub | 3.400 RON | S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. | — |
| 27 | CONECTOR NEEDEL FREE PENTRU PERFUZIE ȘI RECOLTARE | 83.600 RON | ALPHA MEDICAL S.R.L.,FRESENIUS KABI ROMANIA,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. | — |
| 28 | RECIPIENT COPROCULTURA | 750 RON | Pansiprod Distributie 2 contracte | 325 RON ↓56,7% |
| Pansiprod Distributie · contract 45485 · 14.12.2021 | 250 RON | |||
| Pansiprod Distributie · contract 40444 · 17.09.2020 | 75 RON | |||
| 29 | Creion electrocauter steril de unica folosinta | 6.000 RON | VALDOMEDICA TRADING · VALDOMEDICA TRADING,THREE PHARM 2 contracte | 314,50 RON ↓94,8% |
| VALDOMEDICA TRADING · contract 39363 · 31.12.2021 | 314,50 RON | |||
| VALDOMEDICA TRADING,THREE PHARM · contract 39077 · 31.08.2020 | — | |||
| 30 | DIOXID DE CARBON GA 370(BIOGON) | 3.375 RON | S.C. LINDE GAZ ROMANIA S.R.L. S.R.L. | — |
| 31 | Electrozi multifuncționali cu conector pentru defibrilare Niho… | 1.620 RON | — | |
| 32 | ELECTROZI EKG MONITORIZARE | 2.750 RON | NAFKA GRUP S.R.L. 3 contracte | 443,08 RON ↓83,9% |
| NAFKA GRUP S.R.L. · contract 41308 · 29.09.2020 | 109,54 RON | |||
| NAFKA GRUP S.R.L. · contract 41305 · 29.10.2020 | 109,54 RON | |||
| NAFKA GRUP S.R.L. · contract 34034 · 01.07.2022 | 224 RON | |||
| 33 | electrozi multifuncționali EDC 1050 cu conector de tip CU-ER 1/… | 1.620 RON | Anulat | — |
| 34 | FESI 10/15 cm ,24g/mp | 7.335 RON | SPD STAR S.R.L. 2 contracte | 2.501,20 RON ↓65,9% |
| SPD STAR S.R.L. · contract 37084 · 30.09.2022 | 1.270 RON | |||
| SPD STAR S.R.L. · contract 25517 · 10.03.2021 | 1.231,20 RON | |||
| 35 | FESI 10/20 cm,24g/mp | 10.000 RON | SPD STAR S.R.L. | 3.645 RON ↓63,6% |
| 36 | FILTRU ANTIBACTERIAN ANTIVIRALcompatibil cu DRAGER (HME TIP TWI… | 36.000 RON | Euroexpand Impex,NAFKA GRUP S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · NAFKA GRUP S.R.L. 2 contracte | 362,36 RON ↓99,0% |
| Euroexpand Impex,NAFKA GRUP S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39078 · 31.08.2020 | — | |||
| NAFKA GRUP S.R.L. · contract 45787 · 23.11.2020 | 362,36 RON | |||
| 37 | FILTRU GAZ PENTRU INSUFLATOR CHIRURGICAL | 3.000 RON | Anulat | — |
| 38 | FIR POLIESTER NR 2 | 23.400 RON | — | |
| 39 | FIR SUTURA MONOFILAMENT(SILK)2/0AC 1/2 CIRCLE 20MM | 720 RON | — | |
| 40 | FIR SUTURA POLIPROPILENA dif marimi | 4.140 RON | DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 5 contracte | 10.002 RON |
| DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 30788 · 18.05.2022 | 9.030 RON | |||
| DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 40963 · 24.09.2020 | 144 RON | |||
| DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 28198 · 16.04.2021 | 414 RON | |||
| DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39095 · 31.08.2020 | — | |||
| DEMOPHORIUS HEALTHCARE SRL · contract 23766 · 16.02.2022 | 414 RON | |||
| 41 | FLAMADERM SPRAY 50 ML | 9.900 RON | TAISSIS CONCEPT 5 contracte | 1.321 RON ↓86,7% |
| TAISSIS CONCEPT · contract 37125 · 19.08.2021 | 60 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 39074 · 31.08.2020 | — | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 41441 · 30.09.2020 | 170 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 26737 · 28.03.2022 | 760 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 23764 · 16.02.2022 | 331 RON | |||
| 42 | folie protecție arși | 1.425 RON | Anulat | — |
| 43 | FRESUBIN FIBRE * 200 ML. | 4.940 RON | — | |
| 44 | FRESUBIN PROTEIN * 200 ML. | 6.760 RON | FRESENIUS KABI ROMANIA 4 contracte | 9.840 RON |
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 23871 · 17.02.2022 | 1.640 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 33047 · 17.06.2022 | 4.100 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 33047 · 17.06.2022 | 4.100 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 39084 · 31.08.2020 | — | |||
| 45 | GAROU TEXTIL cu catarama in forma de" D", CUREA DIN TERILENA CU… | 3.776 RON | THREE PHARM,Pansiprod Distributie,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. | — |
| 46 | GEL AQUA ULTRA BASIC ULTRA SOUND 5KG | 320 RON | Pansiprod Distributie,BIO EEL S.R.L.,THREE PHARM | — |
| 47 | GEL EKG&EEG 1000ml | 1.250 RON | BIO EEL S.R.L.,Pansiprod Distributie | — |
| 48 | GELASPON ANAL | 840 RON | Anulat | — |
| 49 | GLICERINA BORAXATA CU NISTATIN | 1.639 RON | BIO EEL S.R.L. 2 contracte | 130,20 RON ↓92,1% |
| BIO EEL S.R.L. · contract 22829 · 03.02.2022 | 25,20 RON | |||
| BIO EEL S.R.L. · contract 30199 · 11.05.2022 | 105 RON | |||
| 50 | Halate chirurgicale sterile cu intaritura | 56.000 RON | THREE PHARM 2 contracte | 2.160 RON ↓96,1% |
| THREE PHARM · contract 23872 · 17.02.2022 | 2.160 RON | |||
| CORAMED MEDIZINISCHE PRODUKTE,S.C. Natural Es-medical S.R.L S.R.L.,THREE PHARM · contract 39079 · 31.08.2020 | — | |||
| 51 | HALATE RANFORSATE impermeabile | 125.000 RON | THREE PHARM 3 contracte | 43.888,56 RON ↓64,9% |
| THREE PHARM · contract 42256 · 01.10.2020 | 20.263,56 RON | |||
| THREE PHARM · contract 41999 · 26.10.2021 | 2.025 RON | |||
| THREE PHARM · contract 23664 · 16.02.2021 | 21.600 RON | |||
| 52 | HARTIE EKG | 700 RON | NAFKA GRUP S.R.L.,S.C. Natural Es-medical S.R.L S.R.L. | — |
| 53 | HARTIE TIP CREP PT. IMPACHETAT 600X600MM | 720 RON | Limas Group S.R.L. | — |
| 54 | HOLTER VACUTAINER | 1.650 RON | TUNIC PROD S.R.L. 3 contracte | 150 RON ↓90,9% |
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 39086 · 31.08.2020 | — | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 41419 · 30.09.2020 | 120 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 31621 · 04.06.2021 | 30 RON | |||
| 55 | I- gel | 2.250 RON | S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. 3 contracte | 1.286,56 RON ↓42,8% |
| S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39741 · 07.09.2020 | 643,28 RON | |||
| S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39741 · 07.09.2020 | 643,28 RON | |||
| TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39075 · 31.08.2020 | — | |||
| 56 | INDICATOR BIOLOGIC CU BACIL STEAROTHERMOPHILUS | 5.580 RON | Limas Group S.R.L. 3 contracte | 2.015,32 RON ↓63,9% |
| Limas Group S.R.L. · contract 23861 · 17.02.2022 | 680,32 RON | |||
| Limas Group S.R.L. · contract 45783 · 23.11.2020 | 590 RON | |||
| Limas Group S.R.L. · contract 30680 · 24.05.2021 | 745 RON | |||
| 57 | INDICATORI INTEGRATOR | 15.000 RON | Limas Group S.R.L. 2 contracte | 770,32 RON ↓94,9% |
| Limas Group S.R.L. · contract 39362 · 22.09.2021 | 770,32 RON | |||
| THREE PHARM,Limas Group S.R.L. · contract 39085 · 31.08.2020 | — | |||
| 58 | KIT MONITORIZARE ARTERIALA INVAZIVA | 1.050 RON | GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. | — |
| 59 | LAME BISTURIU dif numere | 1.156 RON | RICOMED,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 2 contracte | 231,04 RON ↓80,0% |
| RICOMED,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39081 · 31.08.2020 | — | |||
| CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 23869 · 17.02.2022 | 231,04 RON | |||
| 60 | LEUCOPLAST CU RIVANOL 6X10CM | 1.764 RON | Pansiprod Distributie 3 contracte | 2.326,60 RON |
| Pansiprod Distributie · contract 39090 · 31.08.2020 | — | |||
| Pansiprod Distributie · contract 36889 · 17.08.2021 | 970,60 RON | |||
| Pansiprod Distributie · contract 31178 · 24.05.2022 | 1.356 RON | |||
| 61 | MANUSI ANTITERMICE | 376 RON | Anulat | — |
| 62 | MANUSI CHIRURGICALE DIFERITE DIMENSIUNI | 19.995 RON | Limas Group S.R.L.,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 63 | Masca laringiana autoclavabila | 524,40 RON | — | |
| 64 | MASCA OXIGEN CU NEBULIZATOR-adulti-ambalate individual | 7.200 RON | LUAN VISION · LUAN VISION,VALDOMEDICA TRADING 3 contracte | 984 RON ↓86,3% |
| LUAN VISION · contract 25519 · 10.03.2021 | 390 RON | |||
| LUAN VISION,VALDOMEDICA TRADING · contract 39077 · 31.08.2020 | — | |||
| VALDOMEDICA TRADING · contract 31063 · 23.05.2022 | 594 RON | |||
| 65 | MASTI OXIGEN SIMPLE ADULTI-ambalate individual | 5.355 RON | VALDOMEDICA TRADING | 313 RON ↓94,2% |
| 66 | MEDIU CITRAT | 1.100 RON | Anulat | — |
| 67 | MEDIU MANITOL(CHAPMAN) | 2.000 RON | Anulat | — |
| 68 | MEDIU MILF | 1.490 RON | Anulat | — |
| 69 | MEDIU TSI | 1.100 RON | Anulat | — |
| 70 | MINI-SPIKE PLUS (BLUE) WITH PARTICLE FIL | 13.500 RON | FRESENIUS KABI ROMANIA · FRESENIUS KABI ROMANIA,RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. 2 contracte | 1.728 RON ↓87,2% |
| FRESENIUS KABI ROMANIA · contract 30975 · 27.05.2021 | 1.728 RON | |||
| FRESENIUS KABI ROMANIA,RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39084 · 31.08.2020 | — | |||
| 71 | PANSAMENT AUTOADEZIV STERIL 15 X10 CM | 10.320 RON | VALDOMEDICA TRADING,PAUL HARTMANN,GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. | — |
| 72 | PANSAMENT AUTOADEZIV STERIL PENTRU FIXAREA BRANULEI 8 X 7 CM | 3.150 RON | Pansiprod Distributie 4 contracte | 2.069,80 RON ↓34,3% |
| Pansiprod Distributie · contract 30681 · 24.05.2021 | 434 RON | |||
| Pansiprod Distributie · contract 24368 · 10.03.2021 | 794 RON | |||
| Pansiprod Distributie · contract 39288 · 01.09.2020 | 841,80 RON | |||
| GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING,Pansiprod Distributie · contract 39090 · 31.08.2020 | — | |||
| 73 | PANSAMENT GRAS 10x10cm | 8.800 RON | GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,TAISSIS CONCEPT,THREE PHARM · TAISSIS CONCEPT 3 contracte | 330 RON ↓96,3% |
| GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,TAISSIS CONCEPT,THREE PHARM · contract 39074 · 31.08.2020 | — | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 38833 · 15.09.2021 | 110 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 41387 · 15.10.2021 | 220 RON | |||
| 74 | PANSAMENT HIDROCOLOID 100MMX100MM | 36.800 RON | TAISSIS CONCEPT · THREE PHARM,TAISSIS CONCEPT,TZMO ROMANIA 3 contracte | 260 RON ↓99,3% |
| TAISSIS CONCEPT · contract 30970 · 27.05.2021 | 144 RON | |||
| TAISSIS CONCEPT · contract 41872 · 25.10.2021 | 116 RON | |||
| THREE PHARM,TAISSIS CONCEPT,TZMO ROMANIA · contract 39074 · 31.08.2020 | — | |||
| 75 | PANSAMENT STERIL PTR OCHI | 950 RON | — | |
| 76 | PLACI CU GELOZA SANGE COLUMBIA AGAR | 8.000 RON | Anulat | — |
| 77 | PLACI CU MEDIU HEKTOEN-ENTERIC | 1.200 RON | Anulat | — |
| 78 | PLACI CU MEDIU SABOURAUD CU CLORAMFENICOL SI GENTAMICINA | 2.000 RON | Anulat | — |
| 79 | PLACI CU MEDIU URISELECT 4 | 36.000 RON | Anulat | — |
| 80 | Plasa polipropilena 30/30 | 800 RON | NAFKA GRUP S.R.L. | 857,49 RON |
| 81 | Plasa sintetica polipropilena 10/15 | 5.400 RON | S.C. Natural Es-medical S.R.L S.R.L.,NAFKA GRUP S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING | — |
| 82 | PLOSCA urinar 1l-barbati cu capac | 2.800 RON | Pansiprod Distributie,TUNIC PROD S.R.L. | — |
| 83 | PLOSCA urinar 1l-barbati unică folosință | 6.840 RON | TUNIC PROD S.R.L.,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 84 | PROTECTIE STERILA PT. CABLURI LAPARO | 270 RON | THREE PHARM,TZMO ROMANIA | — |
| 85 | PUNGI COLOSTOMA | 8.450 RON | VALDOMEDICA TRADING 2 contracte | 6.500 RON ↓23,1% |
| VALDOMEDICA TRADING · contract 38612 · 31.12.2021 | 6.500 RON | |||
| VALDOMEDICA TRADING · contract 39077 · 31.08.2020 | — | |||
| 86 | PUNGI DE DREN 500ml | 1.920 RON | Anulat | — |
| 87 | PUNGI URINA CU EVACUARE*2l | 10.120 RON | THREE PHARM,Pansiprod Distributie,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 88 | ROBINETI CU 3 CAI | 1.560 RON | S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 89 | Rola hartie termica autoclav 112 | 517,40 RON | NAFKA GRUP S.R.L. 2 contracte | 610,16 RON |
| NAFKA GRUP S.R.L. · contract 40989 · 11.10.2021 | 281,88 RON | |||
| NAFKA GRUP S.R.L. · contract 40989 · 31.12.2021 | 328,28 RON | |||
| 90 | Rola plata sterilizare abur 15 cm | 650 RON | TZMO ROMANIA 2 contracte | 827,52 RON |
| TZMO ROMANIA · contract 30973 · 27.05.2021 | 130 RON | |||
| TZMO ROMANIA · contract 23467 · 11.02.2022 | 697,52 RON | |||
| 91 | Rola plata de sterilizare 100mmx200mm | 320 RON | Limas Group S.R.L. | 395,32 RON |
| 92 | Rola plata sterilizare abur 30 cm | 936 RON | — | |
| 93 | ROLE HARTIE TERMOSENSIBILA 57 MM | 648 RON | S.C. Natural Es-medical S.R.L S.R.L.,NAFKA GRUP S.R.L.,Limas Group S.R.L. | — |
| 94 | SACI VOMA | 104 RON | VALDOMEDICA TRADING,PAUL HARTMANN,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 95 | SCUTECE ADULTI | 12.600 RON | TZMO ROMANIA 2 contracte | 232,14 RON ↓98,2% |
| TZMO ROMANIA · contract 39076 · 31.08.2020 | — | |||
| TZMO ROMANIA · contract 40964 · 24.09.2020 | 232,14 RON | |||
| 96 | SEGMENTI ANALIZOR BIOCHIMIE COMPATIBIL CU APARAT MINDRAY BS-200 | 11.850 RON | Anulat | — |
| 97 | SERINGA INSULINA CU AC -1 ml | 525 RON | Pansiprod Distributie,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 98 | SERINGI 100ml tip GUYON | 3.420 RON | Anulat | — |
| 99 | SERINGI 50 ML CU AC | 1.332,50 RON | Anulat | — |
| 100 | set anestezie epidurală | 1.770 RON | GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,B.BRAUN MEDICAL,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. 2 contracte | 2.000 RON |
| GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,B.BRAUN MEDICAL,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. · contract 39094 · 31.08.2020 | — | |||
| GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L. · contract 39732 · 07.09.2020 | 2.000 RON | |||
| 101 | set coloratie gram(4x250ml) | 294 RON | Anulat | — |
| 102 | SET ELECTROZI EKG TIP VENTUZA*6 BUC./SET | 160 RON | Anulat | — |
| 103 | SET PRELEVARE PROBE BIOLOGICE | 4.500 RON | Anulat | — |
| 104 | Set universal de camp operator | 630 RON | Anulat | — |
| 105 | Set Yankuer | 10.880 RON | VALDOMEDICA TRADING,Pansiprod Distributie · VALDOMEDICA TRADING 3 contracte | 890,70 RON ↓91,8% |
| VALDOMEDICA TRADING,Pansiprod Distributie · contract 39077 · 31.08.2020 | — | |||
| VALDOMEDICA TRADING · contract 23864 · 17.02.2022 | 489,80 RON | |||
| VALDOMEDICA TRADING · contract 30679 · 24.05.2021 | 400,90 RON | |||
| 106 | Sistem de aspiratie cu burduf 500ml | 2.520 RON | GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,S.C.MEDICAL GRUP S.R.L. | — |
| 107 | SONDA IOT CU BALONAS NR.8,5 | 3.903,20 RON | THREE PHARM,GRAZY PRICE MEDICAL IMPORT EXPORT S.R.L.,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 108 | SONDE ASPIRATIE CU VALVA DE CONTROL | 8.320 RON | THREE PHARM,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 109 | SONDE (IOT) ENDOTRAH.balon NR 8 | 484 RON | CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 110 | Sonde Flexometalice | 2.264,50 RON | VALDOMEDICA TRADING,NAFKA GRUP S.R.L.,THREE PHARM | — |
| 111 | SONDE FOLEY 2 CAI | 5.100 RON | CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | 871,20 RON ↓82,9% |
| 112 | SONDE naso-gastro-duod. | 66.300 RON | CO&CO Consumer 2002 S.R.L. 3 contracte | 4.056,39 RON ↓93,9% |
| CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 30502 · 20.05.2021 | 384,39 RON | |||
| CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 31064 · 23.05.2022 | 3.672 RON | |||
| S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.,THREE PHARM,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. · contract 39081 · 31.08.2020 | — | |||
| 113 | SONDE PETZER | 1.380 RON | ALPHA MEDICAL S.R.L.,THREE PHARM | — |
| 114 | SPECULI AURICULARI | 720 RON | Anulat | — |
| 115 | STANDARD TURBIMETRIC 0,5 mc FARLAND | 720 RON | Anulat | — |
| 116 | SUPOZITOARE CU GLICERINA PT ADULTI | 1.140 RON | Anulat | — |
| 117 | SURGICRIL RAPID | 5.775 RON | Anulat | — |
| 118 | TACHOCOMB(pansament absorbant pentru plagi) | 795 RON | Anulat | — |
| 119 | TAMPON STERIL EXUDAT FARINGIAN STERILE FARA TUB | 2.000 RON | Tody Laboratories Int,TUNIC PROD S.R.L. | — |
| 120 | TESTE determinare glicemie compatibil cu aparat PALMLAB | 3.080 RON | RICOMED 4 contracte | 2.360 RON ↓23,4% |
| RICOMED · contract 39071 · 31.08.2020 | — | |||
| RICOMED · contract 39521 · 31.08.2020 | 2.060 RON | |||
| RICOMED · contract 23105 · 08.02.2022 | 100 RON | |||
| RICOMED · contract 28204 · 16.04.2021 | 200 RON | |||
| 121 | TIFON din bumbac - 90cm/ 100m; 32g/mp-rola | 26.460 RON | PRODCONFARM S.R.L.,SANROTEX TRADING SRL,SPD STAR S.R.L. 5 contracte | 6.024,60 RON ↓77,2% |
| PRODCONFARM S.R.L.,SANROTEX TRADING SRL,SPD STAR S.R.L. · contract 39096 · 31.08.2020 | — | |||
| SPD STAR S.R.L. · contract 23104 · 08.02.2022 | 2.799,60 RON | |||
| SPD STAR S.R.L. · contract 21612 · 21.01.2021 | 375 RON | |||
| SPD STAR S.R.L. · contract 30503 · 20.05.2021 | 1.200 RON | |||
| SPD STAR S.R.L. · contract 30786 · 18.05.2022 | 1.650 RON | |||
| 122 | TRUSE PERFUZIE ac plastic tip german med | 14.960 RON | S.C.MEDICAL GRUP S.R.L.,Pansiprod Distributie,CO&CO Consumer 2002 S.R.L. | — |
| 123 | TRUSE TRANSFUZIE ac plastic | 39,20 RON | — | |
| 124 | TUB DREN VENTRAL DIN SILICON | 16.275 RON | RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING · RUBICON EDITECH 89 S.R.L. 2 contracte | 295,68 RON ↓98,2% |
| RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,VALDOMEDICA TRADING · contract 39082 · 31.08.2020 | — | |||
| RUBICON EDITECH 89 S.R.L. · contract 23915 · 17.02.2022 | 295,68 RON | |||
| 125 | TUB EXTENSIE PENTRU SERINGA AUTOMATA lungime de 200cm, dimensiu… | 3.360 RON | — | |
| 126 | TUB KHERR | 411 RON | — | |
| 127 | ULEI PARAFINA steril *100ml | 2.575 RON | Anulat | — |
| 128 | VAR SODAT-INTERSORB *5L | 980 RON | TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER 2 contracte | 140 RON ↓85,7% |
| TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 39083 · 31.08.2020 | — | |||
| TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER · contract 23912 · 17.02.2022 | 140 RON | |||
| 129 | VASELINA ALBA PENTRU UZ CHIRURGICAL | 2.300 RON | Anulat | — |
| 130 | VASELINA SILICONICA | 2.000 RON | Anulat | — |
| 131 | VATA HIDROFILA 200GR. | 1.490 RON | SPD STAR S.R.L. 2 contracte | 560 RON ↓62,4% |
| SPD STAR S.R.L. · contract 42000 · 26.10.2021 | 560 RON | |||
| SPD STAR S.R.L. · contract 39096 · 31.08.2020 | — | |||
Participanți · 32 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LUAN VISION SRL CUI RO23801784
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL CUI RO 3391027
Valoare atribuită
130.132,44 RON
din 1.019.505,30 RON estimat
87,2%
Adjudecat la 12,8% din estimat · economie 889.372,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.