Atribuită Anunț de participare

Achizitie sorturi – Acord cadru 4 ani

Număr anunț
CN1025406
Autoritate contractantă
SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
Furnizor / câștigător
CRISTILORY PROD SRL (CUI 6517651)
Cod CPV
14211100-4 · Nisip natural (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.060.000 RON
Valoare atribuită
8.118.720 RON
Data publicării
17.10.2020 01:35
Anunț de atribuire
CAN1047701
Termen limită
23.11.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2020/S 203-492809
Documentație de atribuire
DF1097252

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 8.118.720 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Diverse tipuri de sorturi CRISTILORY PROD 2 contracte 5.919.920 RON
CRISTILORY PROD · contract 120602 · 21.12.2020 2.959.960 RON
CRISTILORY PROD · contract 12063 · 22.12.2020 2.959.960 RON
2 Sort 16-22,5 mm concasat CRISTILORY PROD 2 contracte 2.198.800 RON
CRISTILORY PROD · contract 12062 · 21.12.2020 1.099.400 RON
CRISTILORY PROD · contract 12063 · 22.12.2020 1.099.400 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

8.118.720 RON

din 4.060.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.