Atribuită
Anunț atribuire
Achizitie sorturi – Acord cadru 4 ani
- Număr anunț
- CAN1047701
- Autoritate contractantă
- SALUBRIZARE SI SERVICII PUBLICE FOCSANI SA (CUI RO25616767)
- Furnizor / câștigător
- CRISTILORY PROD SRL (CUI 6517651)
- Cod CPV
- 14211100-4 · Nisip natural (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.060.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.118.720 RON
- Data anunțului
- 08.01.2021 01:36
- Anunț de participare
- CN1025406
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 8.118.720 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Diverse tipuri de sorturi | — | CRISTILORY PROD 2 contracte | 5.919.920 RON |
| CRISTILORY PROD · contract 120602 · 21.12.2020 | 2.959.960 RON | |||
| CRISTILORY PROD · contract 12063 · 22.12.2020 | 2.959.960 RON | |||
| 2 | Sort 16-22,5 mm concasat | — | CRISTILORY PROD 2 contracte | 2.198.800 RON |
| CRISTILORY PROD · contract 12062 · 21.12.2020 | 1.099.400 RON | |||
| CRISTILORY PROD · contract 12063 · 22.12.2020 | 1.099.400 RON | |||
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISTILORY PROD SRL CUI 6517651
Valoare atribuită
8.118.720 RON
din 4.060.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro