Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 98,3% sub estimat
MEDICAMENTE PNEUMOLOGIE, ENDOCRINOLOGIE ȘI ATI
- Număr anunț
- CN1022734
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
- Cod CPV
- 33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.623.912 RON
- Valoare atribuită
- 94.481,43 RON 98,3% sub estimat
- Data publicării
- 16.07.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1043273
- Termen limită
- 20.08.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 135-331770
- Documentație de atribuire
- DF1088787
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini medicamente pneumo.pdf.p7s
- Clauze contractuale ld med pneumo.pdf.p7s
- FisaDate_DF1088787.pdf
- formulare.doc.p7s
- INSTRUCTIUNI PTR OFERTANTI LD MED PNEUMOLOGIE, ENDOCRINOLOGIE .pdf.p7s
DUAE
Loturi (5)
Estimat: 5.623.912 RON Adjudecat: 94.481,43 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | TIOTROPIUM 2,5 mcg | 138.070 RON | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A. | — |
| 2 | LANDIOLOLUM 300 mg | 922.386 RON | FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. 6 contracte | 94.481,43 RON ↓89,8% |
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 1 · 24.11.2020 | 6.898,95 RON | |||
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 2 · 14.01.2021 | 6.898,95 RON | |||
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 3 · 20.09.2021 | 6.898,95 RON | |||
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 4 · 10.11.2021 | 2.759,58 RON | |||
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 37 · 15.06.2022 | 71.025 RON | |||
| FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 37/29.09.2020 · 01.10.2020 | — | |||
| 3 | LEVOTHYROXINUM 50 micrograme /5 ml | 378.300 RON | Anulat | — |
| 4 | IMUNOGLOBULINA cu administrare subcutanata 24 ml | 3.549.876 RON | Anulat | — |
| 5 | IMUNOGLOBULINA cu administrare subcutanata 12 ml | 635.280 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Valoare atribuită
94.481,43 RON
din 5.623.912 RON estimat
98,3%
Adjudecat la 1,7% din estimat · economie 5.529.430,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.