Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 98,3% sub estimat

MEDICAMENTE PNEUMOLOGIE, ENDOCRINOLOGIE ȘI ATI

Număr anunț
CAN1043273
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI 3572074)
Cod CPV
33651100-9 · Antibacterieni pentru uz sistemic (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.623.912 RON
Valoare atribuită
94.481,43 RON 98,3% sub estimat
Data anunțului
15.03.2023 13:00
Anunț de participare
CN1022734

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (5)

Estimat: 5.623.912 RON Adjudecat: 94.481,43 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 TIOTROPIUM 2,5 mcg 138.070 RON ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL,MEDIPLUS EXIM,FARMEXIM S.A.
2 LANDIOLOLUM 300 mg 922.386 RON FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. 6 contracte 94.481,43 RON ↓89,8%
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 1 · 24.11.2020 6.898,95 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 2 · 14.01.2021 6.898,95 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 3 · 20.09.2021 6.898,95 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 4 · 10.11.2021 2.759,58 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 37 · 15.06.2022 71.025 RON
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. · contract 37/29.09.2020 · 01.10.2020
3 LEVOTHYROXINUM 50 micrograme /5 ml 378.300 RON Anulat
4 IMUNOGLOBULINA cu administrare subcutanata 24 ml 3.549.876 RON Anulat
5 IMUNOGLOBULINA cu administrare subcutanata 12 ml 635.280 RON Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIPLUS EXIM SRL CUI RO 9311280
Oferta 3 Câștigător Individuala
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

94.481,43 RON

din 5.623.912 RON estimat 98,3%

Adjudecat la 1,7% din estimat · economie 5.529.430,57 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.