Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,1% sub estimat

Energie electrica

Număr anunț
SCN1072199
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
Cod CPV
09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399.190 RON
Valoare atribuită
311.156,80 RON 22,1% sub estimat
Data publicării
24.07.2020 14:59
Anunț de atribuire
SCNA1041591
Termen limită
05.08.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1090176

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENEL ENERGIE S.A. CUI RO 22000460
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
RENOVATIO TRADING SRL CUI RO 15638008
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

311.156,80 RON

din 399.190 RON estimat 22,1%

Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 88.033,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.