Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 22,1% sub estimat
Energie electrica
- Număr anunț
- SCNA1041591
- Autoritate contractantă
- / J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
- Furnizor / câștigător
- ENEL ENERGIE (CUI 22000460)
- Cod CPV
- 09310000-5 · Electricitate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399.190 RON
- Valoare atribuită
- 311.156,80 RON 22,1% sub estimat
- Data anunțului
- 25.08.2020 10:43
- Anunț de participare
- SCN1072199
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ENEL ENERGIE S.A. CUI RO 22000460
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RENOVATIO TRADING SRL CUI RO 15638008
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ELECTRICA FURNIZARE SA CUI RO 28909028
Valoare atribuită
311.156,80 RON
din 399.190 RON estimat
22,1%
Adjudecat la 77,9% din estimat · economie 88.033,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.