Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 22,7% sub estimat
filme radiologice si consumabile medicale
- Număr anunț
- CN1027365
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.488.229,96 RON
- Valoare atribuită
- 1.924.433,56 RON 22,7% sub estimat
- Data publicării
- 31.12.2020 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1052545
- Termen limită
- 08.02.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2020/S 255-639839
- Documentație de atribuire
- DF1103331
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (7)
Adjudecat: 1.924.433,56 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | FILME RADIOLOGICE | — | INFOMED S.R.L. 3 contracte | 292.366 RON |
| INFOMED S.R.L. · contract 15342 · 08.06.2021 | 13.776 RON | |||
| INFOMED S.R.L. · contract 13613 · 17.03.2021 | 251.400 RON | |||
| INFOMED S.R.L. · contract 16070 17189 · 28.09.2021 | 27.190 RON | |||
| 2 | Burete hemostatic din gelatina 8x5x1 cm | — | Impari line srl 3 contracte | 90.537 RON |
| Impari line srl · contract 14591 15306 · 07.06.2021 | 2.987 RON | |||
| Impari line srl · contract 17093 · 22.09.2021 | 1.030 RON | |||
| Impari line srl · contract 13612 · 17.03.2021 | 86.520 RON | |||
| 3 | PERII PENTRU DEZINFECTIA CHIRURGICALA A MAINILOR | — | VALDOMEDICA TRADING 3 contracte | 47.800 RON |
| VALDOMEDICA TRADING · contract 13615 · 17.03.2021 | 38.400 RON | |||
| VALDOMEDICA TRADING · contract 13637 · 18.03.2021 | 5.400 RON | |||
| VALDOMEDICA TRADING · contract 17845 18806 · 15.12.2021 | 4.000 RON | |||
| 4 | REZERVE SUTURA MECANICA LAPAROSCOPICA | — | GEMA EQUIPMENTS | 383.305,56 RON |
| 5 | CONSUMABILE ORL | — | MEDTRONIC ROMANIA SRL 3 contracte | 1.110.425 RON |
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 13614 · 17.03.2021 | 834.218 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 18861 18867 · 17.12.2021 | 274.315 RON | |||
| MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 14928 · 13.05.2021 | 1.892 RON | |||
| 6 | LOT HEMOSTATIC DIN PUDRA SI GEL | — | Anulat | — |
| 7 | Truse perfuzie | — | Anulat | — |
Participanți · 9 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEMA EQUIPMENTS SRL CUI 37351663
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
IMPARI LINE SRL CUI RO 16241803
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALDOMEDICA TRADING SRL CUI 23100700
Valoare atribuită
1.924.433,56 RON
din 2.488.229,96 RON estimat
22,7%
Adjudecat la 77,3% din estimat · economie 563.796,40 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.