Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 22,7% sub estimat

filme radiologice si consumabile medicale

Număr anunț
CAN1052545
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
MEDTRONIC ROMANIA SRL (CUI 35182347)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.488.229,96 RON
Valoare atribuită
1.924.433,56 RON 22,7% sub estimat
Data anunțului
02.02.2022 09:00
Anunț de participare
CN1027365

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (7)

Adjudecat: 1.924.433,56 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 FILME RADIOLOGICE INFOMED S.R.L. 3 contracte 292.366 RON
INFOMED S.R.L. · contract 15342 · 08.06.2021 13.776 RON
INFOMED S.R.L. · contract 13613 · 17.03.2021 251.400 RON
INFOMED S.R.L. · contract 16070 17189 · 28.09.2021 27.190 RON
2 Burete hemostatic din gelatina 8x5x1 cm Impari line srl 3 contracte 90.537 RON
Impari line srl · contract 14591 15306 · 07.06.2021 2.987 RON
Impari line srl · contract 17093 · 22.09.2021 1.030 RON
Impari line srl · contract 13612 · 17.03.2021 86.520 RON
3 PERII PENTRU DEZINFECTIA CHIRURGICALA A MAINILOR VALDOMEDICA TRADING 3 contracte 47.800 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 13615 · 17.03.2021 38.400 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 13637 · 18.03.2021 5.400 RON
VALDOMEDICA TRADING · contract 17845 18806 · 15.12.2021 4.000 RON
4 REZERVE SUTURA MECANICA LAPAROSCOPICA GEMA EQUIPMENTS 383.305,56 RON
5 CONSUMABILE ORL MEDTRONIC ROMANIA SRL 3 contracte 1.110.425 RON
MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 13614 · 17.03.2021 834.218 RON
MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 18861 18867 · 17.12.2021 274.315 RON
MEDTRONIC ROMANIA SRL · contract 14928 · 13.05.2021 1.892 RON
6 LOT HEMOSTATIC DIN PUDRA SI GEL Anulat
7 Truse perfuzie Anulat

Participanți · 9 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IMPARI LINE SRL CUI RO 16241803
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Încă 6 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.924.433,56 RON

din 2.488.229,96 RON estimat 22,7%

Adjudecat la 77,3% din estimat · economie 563.796,40 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.