Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare kit complet reactivi histologie conventionala ptr.procesarea 1000 probe.COD UNIC DE IDENTIFICARE 4222239/2021/61.1
- Număr anunț
- CN1027816
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- BRINOVA SRL (CUI 3385572)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320.000 RON
- Valoare atribuită
- 320.000 RON
- Data publicării
- 19.01.2021 09:03
- Anunț de atribuire
- CAN1052808
- Termen limită
- 26.02.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104397
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRINOVA SRL CUI 3385572
Valoare atribuită
320.000 RON
din 320.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro