Atribuită Anunț atribuire

Contract de furnizare kit complet reactivi histologie conventionala ptr.procesarea 1000 probe.COD UNIC DE IDENTIFICARE 4222239/2021/61.1

Număr anunț
CAN1052808
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
Furnizor / câștigător
BRINOVA SRL (CUI 3385572)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320.000 RON
Valoare atribuită
320.000 RON
Data anunțului
24.03.2021 14:47
Anunț de participare
CN1027816

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRINOVA SRL CUI 3385572

Valoare atribuită

320.000 RON

din 320.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.