Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 74,5% sub estimat
Acord cadru furnizare produse agro-alimentare
- Număr anunț
- CN1029546
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448.940 RON
- Valoare atribuită
- 114.600 RON 74,5% sub estimat
- Data publicării
- 23.03.2021 17:06
- Anunț de atribuire
- CAN1059362
- Termen limită
- 15.04.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1108923
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini lot 1 pulpe pui.pdf.p7s
- caiet sarcini lot 2 spinari pui cu aripi.pdf.p7s
- FisaDate_DF1108923.pdf
- formular oferta.pdf.p7s
- model acord cadru.pdf.p7s
- model contract subsecvent.pdf.p7s
- propunere tehnica lot 1.pdf.p7s
- propunere tehnica lot 2.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 114.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pulpe pui | — | STEDYAN COM S.R.L.,CARLAND S.R.L. 3 contracte | 114.600 RON |
| STEDYAN COM S.R.L.,CARLAND S.R.L. · contract 120403 · 12.07.2021 | — | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 123638 · 10.08.2021 | 89.355 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 136519 · 14.12.2021 | 25.245 RON | |||
| 2 | Spinari pui cu aripi | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Valoare atribuită
114.600 RON
din 448.940 RON estimat
74,5%
Adjudecat la 25,5% din estimat · economie 334.340 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.