Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 74,5% sub estimat
Acord cadru furnizare produse agro-alimentare
- Număr anunț
- CAN1059362
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 448.940 RON
- Valoare atribuită
- 114.600 RON 74,5% sub estimat
- Data anunțului
- 31.01.2022 08:59
- Anunț de participare
- CN1029546
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Adjudecat: 114.600 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Pulpe pui | — | STEDYAN COM S.R.L.,CARLAND S.R.L. 3 contracte | 114.600 RON |
| STEDYAN COM S.R.L.,CARLAND S.R.L. · contract 120403 · 12.07.2021 | — | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 123638 · 10.08.2021 | 89.355 RON | |||
| CARLAND S.R.L. · contract 136519 · 14.12.2021 | 25.245 RON | |||
| 2 | Spinari pui cu aripi | — | LEGUME FRUCTE COM S.R.L. | — |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023
Valoare atribuită
114.600 RON
din 448.940 RON estimat
74,5%
Adjudecat la 25,5% din estimat · economie 334.340 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.