Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 53,4% sub estimat
REACTIVI SI MATERIALE SANITARE PENTRU LABORATOR
- Număr anunț
- CN1025957
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 352.498,79 RON
- Valoare atribuită
- 164.324,35 RON 53,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.11.2020 07:41
- Anunț de atribuire
- CAN1049751
- Termen limită
- 07.12.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1099316
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de Sarcini LOT 1.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini LOT 2.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini LOT 3.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini LOT 4.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini LOT 5.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini LOT 6.pdf.p7s
- Caiet de Sarcini LOT 7.pdf.p7s
- Clauze Contractuale.pdf.p7s
- Declaratie functii de decizie.pdf.p7s
- FisaDate_DF1099316.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Modele Formulare.pdf.p7s
DUAE
Loturi (7)
Adjudecat: 164.324,35 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PACHET - Reactivi compatibili cu analizorul BECKMAN COULTER ACT… | — | Anulat | — |
| 2 | PACHET - Discuri pentru antibiograme | — | Anulat | — |
| 3 | PACHET - Reactivi/materiale sanitare compatibile cu analizorul … | — | DIAMEDIX IMPEX 4 contracte | 92.778,35 RON |
| DIAMEDIX IMPEX · contract A 447 · 22.01.2021 | 60.056,77 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract A 406 · 17.01.2022 | 12.293,99 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract A 718 · 04.02.2021 | 9.186,48 RON | |||
| DIAMEDIX IMPEX · contract A 4586 · 30.07.2021 | 11.241,11 RON | |||
| 4 | PACHET - Reactivi (TESTE RAPIDE); | — | Anulat | — |
| 5 | PACHET - Reactivi compatibili cu analizorul THROMBOTIMER 4 CHAN… | — | CLINI-LAB 4 contracte | 71.546 RON |
| CLINI-LAB · contract A 8106 · 25.11.2021 | 6.978 RON | |||
| CLINI-LAB · contract A 716 · 04.02.2021 | 5.576 RON | |||
| CLINI-LAB · contract A 1767 · 29.03.2021 | 18.462 RON | |||
| CLINI-LAB · contract A 448 · 22.01.2021 | 40.530 RON | |||
| 6 | PACHET - MATERIALE SANITARE Consumabile Laborator Analize | — | Anulat | — |
| 7 | PACHET MEDII DE CULTURA / REACTIVI PENTRU BACTERIOLOGIE | — | Anulat | — |
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Valoare atribuită
164.324,35 RON
din 352.498,79 RON estimat
53,4%
Adjudecat la 46,6% din estimat · economie 188.174,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.