Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 53,4% sub estimat

REACTIVI SI MATERIALE SANITARE PENTRU LABORATOR

Număr anunț
CAN1049751
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
Furnizor / câștigător
DIAMEDIX IMPEX SA (CUI 8529458)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
352.498,79 RON
Valoare atribuită
164.324,35 RON 53,4% sub estimat
Data anunțului
19.01.2022 08:45
Anunț de participare
CN1025957

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (7)

Adjudecat: 164.324,35 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 PACHET - Reactivi compatibili cu analizorul BECKMAN COULTER ACT… Anulat
2 PACHET - Discuri pentru antibiograme Anulat
3 PACHET - Reactivi/materiale sanitare compatibile cu analizorul … DIAMEDIX IMPEX 4 contracte 92.778,35 RON
DIAMEDIX IMPEX · contract A 447 · 22.01.2021 60.056,77 RON
DIAMEDIX IMPEX · contract A 406 · 17.01.2022 12.293,99 RON
DIAMEDIX IMPEX · contract A 718 · 04.02.2021 9.186,48 RON
DIAMEDIX IMPEX · contract A 4586 · 30.07.2021 11.241,11 RON
4 PACHET - Reactivi (TESTE RAPIDE); Anulat
5 PACHET - Reactivi compatibili cu analizorul THROMBOTIMER 4 CHAN… CLINI-LAB 4 contracte 71.546 RON
CLINI-LAB · contract A 8106 · 25.11.2021 6.978 RON
CLINI-LAB · contract A 716 · 04.02.2021 5.576 RON
CLINI-LAB · contract A 1767 · 29.03.2021 18.462 RON
CLINI-LAB · contract A 448 · 22.01.2021 40.530 RON
6 PACHET - MATERIALE SANITARE Consumabile Laborator Analize Anulat
7 PACHET MEDII DE CULTURA / REACTIVI PENTRU BACTERIOLOGIE Anulat

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMEDIX IMPEX SA CUI RO 8529458
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

164.324,35 RON

din 352.498,79 RON estimat 53,4%

Adjudecat la 46,6% din estimat · economie 188.174,44 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.