- Număr anunț
- CN1030306
- Autoritate contractantă
- Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.621.404 RON
- Valoare atribuită
- 1.639.754,60 RON
- Data publicării
- 21.04.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1057758
- Termen limită
- 24.05.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 077-196561
- Documentație de atribuire
- DF1110833
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini - Anexa 1 Cantitati-Valori Nadroparinum.xlsx.p7s
- Caiet de sarcini Nadroparinum.docx.p7s
- FisaDate_DF1110833.pdf
- Formulare Nadroparinum.doc.p7s
- Model Acord Cadru Nadroparinum.docx.p7s
- Model Contract Subsecvent Nadroparinum.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Adjudecat: 1.639.754,60 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Nadroparinum 3800ui/0,4ml | — | — | |
| 2 | Nadroparinum 5700ui/0,6ml | — | ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 5 contracte | 1.639.754,60 RON |
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 2325 · 16.06.2021 | 1.457.856 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 3123 · 20.09.2021 | 82.400 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 3418 · 08.10.2021 | 98.880 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 2333 · 05.08.2022 | 309,30 RON | |||
| ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 1481 · 09.06.2023 | 309,30 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. CUI RO 8955860
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
EUROPHARM HOLDING SA CUI RO 6567900
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Valoare atribuită
1.639.754,60 RON
din 1.621.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro