Atribuită Anunț atribuire

Nadroparinum

Număr anunț
CAN1057758
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.621.404 RON
Valoare atribuită
1.639.754,60 RON
Data anunțului
16.06.2023 13:01
Anunț de participare
CN1030306

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Adjudecat: 1.639.754,60 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Nadroparinum 3800ui/0,4ml
2 Nadroparinum 5700ui/0,6ml ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL 5 contracte 1.639.754,60 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 2325 · 16.06.2021 1.457.856 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 3123 · 20.09.2021 82.400 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 3418 · 08.10.2021 98.880 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 2333 · 05.08.2022 309,30 RON
ALLIANCE HEALTHCARE ROMÂNIA SRL · contract 1481 · 09.06.2023 309,30 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EUROPHARM HOLDING SA CUI RO 6567900
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
FARMEXIM SA CUI RO 335278
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.639.754,60 RON

din 1.621.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.