Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru privind achizitia publica de LEGUME SI FRUCTE
- Număr anunț
- CN1030641
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
- Cod CPV
- 03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.251.482,39 RON
- Valoare atribuită
- 1.700.292 RON
- Data publicării
- 07.05.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1060678
- Termen limită
- 02.06.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 089-228101
- Documentație de atribuire
- DF1111797
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
LIACRIS SRL CUI RO 9213894
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL CUI 37462580
Valoare atribuită
1.700.292 RON
din 1.251.482,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro