Atribuită Anunț atribuire

Acord cadru privind achizitia publica de LEGUME SI FRUCTE

Număr anunț
CAN1060678
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Furnizor / câștigător
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL (CUI 37462580)
Cod CPV
03220000-9 · Legume, fructe si fructe cu coaja (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.251.482,39 RON
Valoare atribuită
1.700.292 RON
Data anunțului
15.07.2022 11:00
Anunț de participare
CN1030641

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (2)

Estimat: 1.251.482,39 RON Adjudecat: 1.700.292 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Legume si fructe 934.762,39 RON RULTRANS INDUSTRY 93 SRL 4 contracte 1.403.414,60 RON
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 1648 · 30.07.2021 701.707,30 RON
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 1649 · 30.07.2021 277.324 RON
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 1465 · 20.04.2022 186.018,80 RON
RULTRANS INDUSTRY 93 SRL · contract 2870 · 20.12.2021 238.364,50 RON
2 Cartofi 316.720 RON AMA FRUCT CP 5 contracte 296.877,40 RON ↓6,3%
AMA FRUCT CP · contract 1650 · 30.07.2021 155.900 RON
AMA FRUCT CP · contract 2157 · 07.07.2022 7.980 RON
AMA FRUCT CP · contract 1651 · 30.07.2021 75.550 RON
AMA FRUCT CP · contract 2869 · 20.12.2021 41.762 RON
AMA FRUCT CP · contract 1464 · 20.04.2022 15.685,40 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
LIACRIS SRL CUI RO 9213894
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
AMA FRUCT CP SRL CUI 28103545
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.700.292 RON

din 1.251.482,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.