Anulată Anunț de participare

,,CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CU 3 GRUPE NR.9 (CORP NOU)” – furnizare de bunuri aferente obiectivului - LOT II -DOTARI LOC JOACA EXTERIOR + LOT IV -INVENTAR - PMT-2021-P-001, Cod unic de identificare: 4279944-2020-2.2

Număr anunț
CN1031206
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.072,59 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
22.05.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1059112
Termen limită
09.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 099-260669
Documentație de atribuire
DF1113424

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 24.072,59 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 LOT II -DOTARI LOC JOACA EXTERIOR 13.741,94 RON Anulat
4 LOT IV - INVENTAR 10.330,65 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.