Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
,,CONSTRUIRE GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT CU 3 GRUPE NR.9 (CORP NOU)” – furnizare de bunuri aferente obiectivului - LOT II -DOTARI LOC JOACA EXTERIOR + LOT IV -INVENTAR - PMT-2021-P-001, Cod unic de identificare: 4279944-2020-2.2
- Număr anunț
- CAN1059112
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
- Cod CPV
- 43325000-7 · Echipament pentru parcuri si terenuri de joaca (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.072,59 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 16.07.2021 01:36
- Anunț de participare
- CN1031206
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 24.072,59 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | LOT II -DOTARI LOC JOACA EXTERIOR | 13.741,94 RON | Anulat | — |
| 4 | LOT IV - INVENTAR | 10.330,65 RON | Anulat | — |
Valoare atribuită
0 RON
din 24.072,59 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 24.072,59 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.