Anulată
Anunț de participare
Servicii de întreținere curentă pe timp de iarnă a drumurilor județene din administrarea Consiliului Județean Brașov - lotul 2 Făgăraș și lotul 3 Rupea, pe perioada 01-31.03.2021
- Număr anunț
- SCN1081057
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795.727,87 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 15.01.2021 11:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1051049
- Termen limită
- 26.01.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1104291
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 795.727,87 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Servicii de întreținere curentă pe timp de iarnă a drumurilor j… | 418.644,89 RON | Anulat | — |
| 3 | Servicii de întreținere curentă pe timp de iarnă a drumurilor j… | 377.082,98 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CONSAL S.R.L. CUI RO 14873188
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EURO STRADA SRL CUI RO 6538816
Asociați 1
MORANI CONSTRUCT SRL CUI RO 31306329
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.