Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Servicii de întreținere curentă pe timp de iarnă a drumurilor județene din administrarea Consiliului Județean Brașov - lotul 2 Făgăraș și lotul 3 Rupea, pe perioada 01-31.03.2021
- Număr anunț
- SCNA1051049
- Autoritate contractantă
- Judetul Brasov (CUI 4384150)
- Cod CPV
- 90620000-9 · Servicii de deszapezire (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 795.727,87 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 02.04.2021 10:15
- Anunț de participare
- SCN1081057
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (2)
Estimat: 795.727,87 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 2 | Servicii de întreținere curentă pe timp de iarnă a drumurilor j… | 418.644,89 RON | Anulat | — |
| 3 | Servicii de întreținere curentă pe timp de iarnă a drumurilor j… | 377.082,98 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
CONSAL S.R.L. CUI RO 14873188
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
EURO STRADA SRL CUI RO 6538816
Asociați 1
MORANI CONSTRUCT SRL CUI RO 31306329
Valoare atribuită
0 RON
din 795.727,87 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 795.727,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.