Atribuită
Anunț de participare
Achizitie CONSUMABILE MEDICALE sectia ATI, CHIRURGIE, NEUROLOGIE
- Număr anunț
- CN1031934
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960.650 RON
- Valoare atribuită
- 962.898,40 RON
- Data publicării
- 17.06.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1065107
- Termen limită
- 15.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 117-304735
- Documentație de atribuire
- DF1115555
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 36 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
D & G GROUP SRL CUI RO 14161406
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROFI PENTRU SĂNĂTATE SRL CUI 35769300
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PAUL HARTMANN SRL CUI RO 3102390
Valoare atribuită
962.898,40 RON
din 960.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro