Atribuită
Anunț atribuire
Achizitie CONSUMABILE MEDICALE sectia ATI, CHIRURGIE, NEUROLOGIE
- Număr anunț
- CAN1065107
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- RAFI MEDICAL S.R.L. (CUI 9245101)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960.650 RON
- Valoare atribuită
- 962.898,40 RON
- Data anunțului
- 27.07.2022 11:01
- Anunț de participare
- CN1031934
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (23)
Adjudecat: 962.898,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Teste glicemie Code Free sau echivalent | — | D&G GROUP S.R.L. | 1.950 RON |
| 2 | Ace pentru masurarea glicemiei Code Free sau echivalent | — | D&G GROUP S.R.L. 2 contracte | 1.382 RON |
| D&G GROUP S.R.L. · contract A 7101 · 26.10.2021 | 132,50 RON | |||
| D&G GROUP S.R.L. · contract A 2756 · 31.03.2022 | 1.249,50 RON | |||
| 3 | Role ambalare pentru sterilizarea cu plasma 420 mm*100 mm | — | Medico International | 7.066 RON |
| 4 | Role ambalare pentru sterilizarea cu plasma 200 mm*100 mm | — | Medico International 4 contracte | 8.832,50 RON |
| Medico International · contract A 1187 · 10.02.2022 | 2.119,80 RON | |||
| Medico International · contract A 6257 · 21.07.2022 | 1.589,85 RON | |||
| Medico International · contract A 4591 · 30.05.2022 | 1.589,85 RON | |||
| Medico International · contract A 7099 · 26.10.2021 | 3.533 RON | |||
| 5 | Tub irigatie compatibil cu linia laparoscopica Stortz 3 D sau e… | — | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA 3 contracte | 7.488 RON |
| KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract A 7348 · 01.11.2021 | 2.496 RON | |||
| KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract A 2755 · 31.03.2022 | 1.664 RON | |||
| KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA · contract A 7103 · 26.10.2021 | 3.328 RON | |||
| 6 | Seringa 1 ml | — | ARTISANA MEDICAL S.R.L. | 5.100 RON |
| 7 | Manusi nitril S | — | Medico International | 8.400 RON |
| 8 | Manusi nitril M | — | Medico International | 28.000 RON |
| 9 | Manusi nitril L | — | Medico International | 16.800 RON |
| 10 | Manusi nitril XL | — | Medico International 2 contracte | 31.859,90 RON |
| Medico International · contract A 7099 · 26.10.2021 | 8.400 RON | |||
| Medico International · contract A 7350 · 01.11.2021 | 23.459,90 RON | |||
| 11 | Manusi latex S | — | DELUXE CARDS | 4.200 RON |
| 12 | Manusi latex M | — | DELUXE CARDS 2 contracte | 27.720 RON |
| DELUXE CARDS · contract A 7351 · 01.11.2021 | 13.020 RON | |||
| DELUXE CARDS · contract A 7102 · 26.10.2021 | 14.700 RON | |||
| 13 | Manusi latex L | — | DELUXE CARDS | 14.700 RON |
| 14 | Manusi latex XL | — | DELUXE CARDS | 3.150 RON |
| 15 | Pachet consumabile uz unic, compatibile cu aparat de anestezie … | — | RAFI MEDICAL | 524.000 RON |
| 16 | Pachet consumabile uz unic compatibile cu aparat de ventilatie … | — | RAFI MEDICAL 3 contracte | 168.700 RON |
| RAFI MEDICAL · contract A 7096 · 26.10.2021 | 18.850 RON | |||
| RAFI MEDICAL · contract A 8061 · 25.11.2021 | 77.100 RON | |||
| RAFI MEDICAL · contract A 7448 · 03.11.2021 | 72.750 RON | |||
| 17 | Pachet cu indicatii limitate de consumabile uz unic compatibile… | — | RAFI MEDICAL | 11.750 RON |
| 18 | Manusi chirurgicale sterile nr. 6 | — | MERCATOR MEDICAL | 1.800 RON |
| 19 | Manusi chirurgicale sterile nr. 6,5 | — | MERCATOR MEDICAL 3 contracte | 47.700 RON |
| MERCATOR MEDICAL · contract A 7349 · 01.11.2021 | 22.950 RON | |||
| MERCATOR MEDICAL · contract A 7098 · 26.10.2021 | 1.800 RON | |||
| MERCATOR MEDICAL · contract A 2753 · 31.03.2022 | 22.950 RON | |||
| 20 | Manusi chirurgicale sterile nr. 7 | — | MERCATOR MEDICAL | 13.500 RON |
| 21 | Manusi chirurgicale sterile nr. 7,5 | — | MERCATOR MEDICAL | 18.000 RON |
| 22 | Manusi chirurgicale sterile nr. 8 | — | MERCATOR MEDICAL | 9.000 RON |
| 23 | Manusi chirurgicale sterile nr. 8,5 | — | MERCATOR MEDICAL | 1.800 RON |
Participanți · 36 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
D & G GROUP SRL CUI RO 14161406
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PROFI PENTRU SĂNĂTATE SRL CUI 35769300
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PAUL HARTMANN SRL CUI RO 3102390
Valoare atribuită
962.898,40 RON
din 960.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro