Atribuită Anunț de participare

Laptop transa 2

Număr anunț
CN1028582
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.007.000 RON
Valoare atribuită
1.697.117,90 RON
Data publicării
23.02.2021 01:36
Anunț de atribuire
CAN1058820
Termen limită
29.03.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 037-091921
Documentație de atribuire
DF1106356

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (3)

Estimat: 1.007.000 RON Adjudecat: 1.697.117,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lot. 1 - ID 57272 532.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 3 contracte 283.052 RON ↓46,8%
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L 1 / 3 / 20309 · 27.10.2021 218.722 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L 1 / 6 / 22439 · 25.11.2021 38.598 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L 1 /5 / 22230 · 23.11.2021 25.732 RON
2 Lot. 2 - ID 57721 231.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 4 contracte 769.110,90 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L1 - L2 / 4 / 21578 · 15.11.2021 15.512,90 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L1-L2 / 2 / 12090 · 06.09.2021 36.319,60 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L1-L2 / 1 / 10760 · 16.06.2021 121.388,90 RON
STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 10209 · 09.06.2021 595.889,50 RON
3 Lot. 3 - ID 12 244.000 RON UNION CO 3 contracte 644.955 RON
UNION CO · contract L 3 / 1 / 20465 · 28.10.2021 318.060 RON
UNION CO · contract 10220 · 09.06.2021 235.600 RON
UNION CO · contract L 3 / 2 / 21800 · 17.11.2021 91.295 RON

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.697.117,90 RON

din 1.007.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.