- Număr anunț
- CAN1058820
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.007.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.697.117,90 RON
- Data anunțului
- 24.12.2021 13:00
- Anunț de participare
- CN1028582
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (3)
Estimat: 1.007.000 RON Adjudecat: 1.697.117,90 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lot. 1 - ID 57272 | 532.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. 3 contracte | 283.052 RON ↓46,8% |
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L 1 / 3 / 20309 · 27.10.2021 | 218.722 RON | |||
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L 1 / 6 / 22439 · 25.11.2021 | 38.598 RON | |||
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L 1 /5 / 22230 · 23.11.2021 | 25.732 RON | |||
| 2 | Lot. 2 - ID 57721 | 231.000 RON | STREAM NETWORKS S.R.L. 4 contracte | 769.110,90 RON |
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L1 - L2 / 4 / 21578 · 15.11.2021 | 15.512,90 RON | |||
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L1-L2 / 2 / 12090 · 06.09.2021 | 36.319,60 RON | |||
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract L1-L2 / 1 / 10760 · 16.06.2021 | 121.388,90 RON | |||
| STREAM NETWORKS S.R.L. · contract 10209 · 09.06.2021 | 595.889,50 RON | |||
| 3 | Lot. 3 - ID 12 | 244.000 RON | UNION CO 3 contracte | 644.955 RON |
| UNION CO · contract L 3 / 1 / 20465 · 28.10.2021 | 318.060 RON | |||
| UNION CO · contract 10220 · 09.06.2021 | 235.600 RON | |||
| UNION CO · contract L 3 / 2 / 21800 · 17.11.2021 | 91.295 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
AS COMPUTER CRAIOVA SRL CUI RO 6779113
Valoare atribuită
1.697.117,90 RON
din 1.007.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro