Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 51,8% sub estimat

Materiale electrice – 5 loturi

Număr anunț
SCN1082669
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
Furnizor / câștigător
NEMAAD IMPEX SRL (CUI 4175501)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
293.732,96 RON
Valoare atribuită
141.602,49 RON 51,8% sub estimat
Data publicării
02.03.2021 18:57
Anunț de atribuire
SCNA1052595
Termen limită
18.03.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1107341

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Adjudecat: 141.602,49 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Materiale Electrice – Corpuri, Sisteme de iluminat si spot pere… NEMAAD IMPEX 2 contracte 43.654,10 RON
NEMAAD IMPEX · contract 48 · 24.06.2021 15.079,10 RON
DIAMSES,DAFOR BUCURESTI,NEMAAD IMPEX · contract 25 · 28.04.2021 28.575 RON
2 Materiale Electrice – Cablu electric si conductor electric Anulat
3 Materiale Electrice – Diverse materiale electrice NEMAAD IMPEX 49.609,51 RON
4 Materiale Electrice – Convector electric NEMAAD IMPEX 2 contracte 40.948,50 RON
NEMAAD IMPEX · contract 45 · 16.06.2021 20.474,25 RON
NEMAAD IMPEX · contract 27 · 28.04.2021 20.474,25 RON
5 Materiale Electrice – Jgheab metallic si suport metalic NEMAAD IMPEX,DIAMSES 7.390,38 RON

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMSES SRL CUI 4821343
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

141.602,49 RON

din 293.732,96 RON estimat 51,8%

Adjudecat la 48,2% din estimat · economie 152.130,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.