Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 51,8% sub estimat
Materiale electrice – 5 loturi
- Număr anunț
- SCNA1052595
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALĂ ENERGETICA SERVICII BUCUREȘTI S.A. (CUI 41268559)
- Furnizor / câștigător
- NEMAAD IMPEX SRL (CUI 4175501)
- Cod CPV
- 31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 293.732,96 RON
- Valoare atribuită
- 141.602,49 RON 51,8% sub estimat
- Data anunțului
- 09.07.2021 11:49
- Anunț de participare
- SCN1082669
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (5)
Adjudecat: 141.602,49 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Materiale Electrice – Corpuri, Sisteme de iluminat si spot pere… | — | NEMAAD IMPEX 2 contracte | 43.654,10 RON |
| NEMAAD IMPEX · contract 48 · 24.06.2021 | 15.079,10 RON | |||
| DIAMSES,DAFOR BUCURESTI,NEMAAD IMPEX · contract 25 · 28.04.2021 | 28.575 RON | |||
| 2 | Materiale Electrice – Cablu electric si conductor electric | — | Anulat | — |
| 3 | Materiale Electrice – Diverse materiale electrice | — | NEMAAD IMPEX | 49.609,51 RON |
| 4 | Materiale Electrice – Convector electric | — | NEMAAD IMPEX 2 contracte | 40.948,50 RON |
| NEMAAD IMPEX · contract 45 · 16.06.2021 | 20.474,25 RON | |||
| NEMAAD IMPEX · contract 27 · 28.04.2021 | 20.474,25 RON | |||
| 5 | Materiale Electrice – Jgheab metallic si suport metalic | — | NEMAAD IMPEX,DIAMSES | 7.390,38 RON |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DIAMSES SRL CUI 4821343
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NEMAAD IMPEX SRL CUI RO 4175501
Valoare atribuită
141.602,49 RON
din 293.732,96 RON estimat
51,8%
Adjudecat la 48,2% din estimat · economie 152.130,47 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.