Atribuită Anunț de participare

Reactivi INSP - 16 loturi - acord-cadru/12 luni

Număr anunț
CN1034551
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
Cod CPV
33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.540.551 RON
Valoare atribuită
1.724.408,40 RON
Data publicării
08.09.2021 01:35
Anunț de atribuire
CAN1067380
Termen limită
08.10.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 174-453203
Documentație de atribuire
DF1123392

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 10 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 7 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.724.408,40 RON

din 1.540.551 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.