Atribuită
Anunț atribuire
Reactivi INSP - 16 loturi - acord-cadru/12 luni
- Număr anunț
- CAN1067380
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE SANATATE PUBLICA (CUI 26347241)
- Furnizor / câștigător
- NOVAINTERMED SRL (CUI 6220293)
- Cod CPV
- 33696000-5 · Reactivi si produse de contrast (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.540.551 RON
- Valoare atribuită
- 1.724.408,40 RON
- Data anunțului
- 14.07.2022 17:00
- Anunț de participare
- CN1034551
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (16)
Adjudecat: 1.724.408,40 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | kituri multiplex RT-PCR pentru CRSP Bucuresti | — | Novaintermed S.R.L. 5 contracte | 895.354,74 RON |
| Novaintermed S.R.L. · contract 23224 · 10.12.2021 | 45.360 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 21449 · 17.11.2021 | 45.360 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 20872 · 17.11.2021 | 710.084,18 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 7208 · 08.04.2022 | 3.830,56 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 2169 · 04.02.2022 | 90.720 RON | |||
| 2 | reactivi teste citogenetice pentru CRSP Bucuresti | — | Anulat | — |
| 3 | reactivi RT PCR pentru CRSP Timisoara | — | DEXTER COM S.R.L. 3 contracte | 509.560 RON |
| DEXTER COM S.R.L. · contract 21450 · 17.11.2021 | 36.160 RON | |||
| DEXTER COM S.R.L. · contract 20873 · 10.11.2021 | 444.400 RON | |||
| DEXTER COM S.R.L. · contract 6342 · 30.03.2022 | 29.000 RON | |||
| 4 | kituri detectie SARS-COV 2 prin RT PCR pentru CRSP Timisoara | — | NOVA GROUP INVESTMENT 2 contracte | 80.406 RON |
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract 21435 · 17.11.2021 | 5.956 RON | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract 20874 · 15.11.2021 | 74.450 RON | |||
| 5 | Tulpini (I) pentru CRSP Timisoara | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX 2 contracte | 2.160 RON |
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX · contract 21701 · 19.11.2021 | 1.080 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX · contract 20875 · 10.11.2021 | 1.080 RON | |||
| 6 | Tulpini (II) pentru CRSP Timisoara | — | MEDICLIM S.R.L. 3 contracte | 5.179 RON |
| MEDICLIM S.R.L. · contract 20876 · 12.11.2021 | 2.952 RON | |||
| MEDICLIM S.R.L. · contract 4382 · 04.03.2022 | 751 RON | |||
| MEDICLIM S.R.L. · contract 21702 · 19.11.2021 | 1.476 RON | |||
| 7 | Tulpini (I) pentru CRSP Tg. Mures | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 4.992 RON |
| Tody Laboratories Int · contract 5389 · 17.03.2022 | 1.248 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract 20877 · 10.11.2021 | 2.496 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract 21737 · 22.11.2021 | 1.248 RON | |||
| 8 | Indicatori și reactivi pentru CRSP Tg. Mures | — | BIO AQUA GROUP 3 contracte | 6.272 RON |
| BIO AQUA GROUP · contract 21738 · 22.11.2021 | 1.183 RON | |||
| BIO AQUA GROUP · contract 5388 · 17.03.2022 | 1.463 RON | |||
| BIO AQUA GROUP · contract 20878 · 10.11.2021 | 3.626 RON | |||
| 9 | reactivi PCR pentru CRSP Iași | — | DIAMEDIX IMPEX | 58.500 RON |
| 10 | Medii de cultură pentru CRSP Iași | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 3.004 RON |
| 11 | Tulpini de referinta pentru CRSP Iași | — | MEDICLIM S.R.L. 2 contracte | 2.520 RON |
| MEDICLIM S.R.L. · contract 4237 · 02.03.2022 | 840 RON | |||
| MEDICLIM S.R.L. · contract 20882 · 12.11.2021 | 1.680 RON | |||
| 12 | Reactivi chimie pentru CRSP Iași | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX 2 contracte | 450 RON |
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX · contract 20881 · 10.11.2021 | 300 RON | |||
| A.M.S. 2000 TRADING IMPEX · contract 4230 · 02.03.2022 | 150 RON | |||
| 13 | Reactivi teste citogenetice pentru CRSP Iași | — | Anulat | — |
| 14 | kituri multiplex RT-PCR pentru CRSP Cluj | — | Novaintermed S.R.L. 2 contracte | 42.136,16 RON |
| Novaintermed S.R.L. · contract 5209 · 16.03.2022 | 3.830,56 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 20883 · 17.11.2021 | 38.305,60 RON | |||
| 15 | kituri extractie pentru CRSP Cluj | — | Novaintermed S.R.L. 2 contracte | 104.940 RON |
| Novaintermed S.R.L. · contract 20884 · 17.11.2021 | 87.450 RON | |||
| Novaintermed S.R.L. · contract 5210 · 16.03.2022 | 17.490 RON | |||
| 16 | solutie indepartare acizi nucleici pentru CRSP Cluj | — | NOVA GROUP INVESTMENT 2 contracte | 8.934,50 RON |
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract 20885 · 15.11.2021 | 7.147,60 RON | |||
| NOVA GROUP INVESTMENT · contract 5208 · 16.03.2022 | 1.786,90 RON | |||
Participanți · 10 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
NOVAINTERMED SRL CUI RO 6220293
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MOLECULAR GENOMICS S.R.L. CUI 43364854
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
NOVA GROUP INVESTMENT SRL CUI RO 13986464
Valoare atribuită
1.724.408,40 RON
din 1.540.551 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro