Atribuită Anunț de participare

Achizitie publica diverse produse alimentare

Număr anunț
SCN1088168
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI 6922360)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530.775,48 RON
Valoare atribuită
585.176,46 RON
Data publicării
25.06.2021 08:35
Anunț de atribuire
SCNA1056943
Termen limită
16.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116691

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (7)

Adjudecat: 585.176,46 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 CONDIMENTE SI MIRODENII COMPANY 94 PIRNAU SRL 17.323,92 RON
2 ULEI PENTRU GATIT SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL 8 contracte 126.509 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 9779/A · 24.08.2021 6.749 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 9778/A · 24.08.2021 80.988 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 11699/A · 27.09.2021 6.749 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 30882/A · 28.10.2021 6.749 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 31864/A · 02.12.2021 6.749 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 3/A · 03.01.2022 6.175 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 1168/A · 04.02.2022 6.175 RON
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 2198/A · 07.03.2022 6.175 RON
3 DULCETURI SI MARMELADE, JELEURI DE FRUCTE, PIUREURI SI PASTE DE…
4 LEGUME CONGELATE
5 OUA
6 PASTE FAINOASE NEPREPARATE COMPANY 94 PIRNAU SRL 10 contracte 179.006,38 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 2197/A · 07.03.2022 14.906,66 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 02/A · 03.01.2022 14.906,66 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 4078/A · 09.05.2022 17.323,92 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 9782/A · 24.08.2021 20.578,66 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 5355/A · 10.06.2022 17.323,92 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 11698/A · 27.09.2021 20.578,66 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 6515/A · 11.07.2022 17.323,92 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 30883/A · 28.10.2021 20.578,66 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 31863/A · 02.12.2021 20.578,66 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 1167/A · 04.02.2022 14.906,66 RON
7 ZAHAR COMPANY 94 PIRNAU SRL 2 contracte 262.337,16 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 9781/A · 24.08.2021 247.430,50 RON
COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 3165/A · 08.04.2022 14.906,66 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

585.176,46 RON

din 530.775,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.