Atribuită
Anunț atribuire
Achizitie publica diverse produse alimentare
- Număr anunț
- SCNA1056943
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
- Furnizor / câștigător
- COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL (CUI 6922360)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530.775,48 RON
- Valoare atribuită
- 585.176,46 RON
- Data anunțului
- 12.08.2022 08:47
- Anunț de participare
- SCN1088168
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (7)
Adjudecat: 585.176,46 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | CONDIMENTE SI MIRODENII | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL | 17.323,92 RON |
| 2 | ULEI PENTRU GATIT | — | SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL 8 contracte | 126.509 RON |
| SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 9779/A · 24.08.2021 | 6.749 RON | |||
| SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 9778/A · 24.08.2021 | 80.988 RON | |||
| SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 11699/A · 27.09.2021 | 6.749 RON | |||
| SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 30882/A · 28.10.2021 | 6.749 RON | |||
| SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 31864/A · 02.12.2021 | 6.749 RON | |||
| SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 3/A · 03.01.2022 | 6.175 RON | |||
| SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 1168/A · 04.02.2022 | 6.175 RON | |||
| SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL · contract 2198/A · 07.03.2022 | 6.175 RON | |||
| 3 | DULCETURI SI MARMELADE, JELEURI DE FRUCTE, PIUREURI SI PASTE DE… | — | — | |
| 4 | LEGUME CONGELATE | — | — | |
| 5 | OUA | — | — | |
| 6 | PASTE FAINOASE NEPREPARATE | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL 10 contracte | 179.006,38 RON |
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 2197/A · 07.03.2022 | 14.906,66 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 02/A · 03.01.2022 | 14.906,66 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 4078/A · 09.05.2022 | 17.323,92 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 9782/A · 24.08.2021 | 20.578,66 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 5355/A · 10.06.2022 | 17.323,92 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 11698/A · 27.09.2021 | 20.578,66 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 6515/A · 11.07.2022 | 17.323,92 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 30883/A · 28.10.2021 | 20.578,66 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 31863/A · 02.12.2021 | 20.578,66 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 1167/A · 04.02.2022 | 14.906,66 RON | |||
| 7 | ZAHAR | — | COMPANY 94 PIRNAU SRL 2 contracte | 262.337,16 RON |
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 9781/A · 24.08.2021 | 247.430,50 RON | |||
| COMPANY 94 PIRNAU SRL · contract 3165/A · 08.04.2022 | 14.906,66 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMPANY 94 - PÎRNĂU SRL CUI RO 6922360
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SC BLACK SEA EUROINVESTMENT SRL CUI RO21211132
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
OLYMEL FLAMINGO FOOD SRL CUI RO25347278
Valoare atribuită
585.176,46 RON
din 530.775,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro