Atribuită Anunț de participare

Executie lucrari si servicii de asistenta tehnica din partea proiectantului pentru investitia “SISTEM DE INCALZIRE PROPRIE CU ENERGIE TERMICA PRIN UTILIZAREA A 4 CENTRALE TERMICE CU COMBUSTIBIL GAZOS, CU DOTARILE NECESARE”

Număr anunț
SCN1089074
Autoritate contractantă
LICEUL CU PROGRAM SPORTIV "CETATE (CUI 4374695)
Furnizor / câștigător
INSTALATII GEVIS SRL (CUI 5452945)
Cod CPV
45315000-8 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire si de alte echipamente electrice pentru cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.985.821,11 RON
Valoare atribuită
1.985.821,11 RON
Data publicării
09.07.2021 15:07
Anunț de atribuire
SCNA1057156
Termen limită
28.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118369

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INSTALATII GEVIS SRL CUI RO 5452945
Terți susținători 1

Valoare atribuită

1.985.821,11 RON

din 1.985.821,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.