Atribuită Anunț de participare

MOBILIER AMENAJARE EXPOZIȚIE PENTRU MUZEUL NAŢIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI PE PROIECTUL ZEI ȘI MURITORI DIN EGIPTUL ANTIC (ZMEA) Contract nr. RO-CULTURA-A1-2/2020/31.01.2020.

Număr anunț
SCN1089307
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
Furnizor / câștigător
PFA Dragan Hinca Dragos (CUI 19605755)
Cod CPV
39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.810 RON
Valoare atribuită
33.810 RON
Data publicării
14.07.2021 14:13
Anunț de atribuire
SCNA1057006
Termen limită
30.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1118614

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

33.810 RON

din 33.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.