Atribuită
Anunț atribuire
MOBILIER AMENAJARE EXPOZIȚIE PENTRU MUZEUL NAŢIONAL DE ISTORIE A TRANSILVANIEI PE PROIECTUL ZEI ȘI MURITORI DIN EGIPTUL ANTIC (ZMEA) Contract nr. RO-CULTURA-A1-2/2020/31.01.2020.
- Număr anunț
- SCNA1057006
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- PFA Dragan Hinca Dragos (CUI 19605755)
- Cod CPV
- 39200000-4 · Accesorii de mobilier (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.810 RON
- Valoare atribuită
- 33.810 RON
- Data anunțului
- 25.08.2021 09:28
- Anunț de participare
- SCN1089307
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PFA Dragan Hinca Dragos CUI 19605755
Valoare atribuită
33.810 RON
din 33.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro