Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 48,3% sub estimat
Acord cadru de furnizare lapte și produse lactate si de panificatie pentru elevii din invaţamantul pimar și gimnazial de stat si privat, precum si pentru prescolarii din gradinitele cu program normal de 4 ore de stat și private autorizate/acreditate din judetul Cluj, beneficiare ale Programului pentru școli al României, in perioada 2021 – 2023
- Număr anunț
- CN1033198
- Autoritate contractantă
- JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
- Furnizor / câștigător
- FAGUL IMPEX S.R.L. (CUI 16108972)
- Cod CPV
- 15511000-3 · Lapte (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.681.790,64 RON
- Valoare atribuită
- 10.690.390,54 RON 48,3% sub estimat
- Data publicării
- 24.07.2021 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1066346
- Termen limită
- 23.08.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 142-377222
- Documentație de atribuire
- DF1119271
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1 la Caietul de sarcini.xlsx.p7s
- Anexa 2 la Caietul de sarcini.xlsx.p7s
- Anexa 3 la Caietul de sarcini .xlsx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1119271.pdf
- MODEL ACORD CADRU 2021 - 2023.odt.p7s
- MODEL CONTRACT SUBSECVENT.docx.p7s
- MODEL FORMULARE.odt.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 20.681.790,64 RON Adjudecat: 10.690.390,54 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Lapte și produse lactate – Zona Cluj Napoca – Huedin și comunel… | 6.457.744,44 RON | Anulat | — |
| 2 | Lapte și produse lactate – Zona Turda – Câmpia Turzii și comune… | 1.706.433,48 RON | Anulat | — |
| 3 | Lapte și produse lactate – Zona Dej – Gherla și comunele aronda… | 1.827.223,92 RON | Anulat | — |
| 4 | Produse de panificație – Zona Cluj Napoca – Huedin și comunel… | 6.909.520,80 RON | FAGUL IMPEX,R & B COM S.R.L.,BISCOTTO SRL,ISIS-PAN · FAGUL IMPEX 2 contracte | 6.909.521,38 RON |
| FAGUL IMPEX,R & B COM S.R.L.,BISCOTTO SRL,ISIS-PAN · contract 39040/334 · 29.10.2021 | 6.909.520,80 RON | |||
| FAGUL IMPEX · contract 38.288 / 342 · 22.09.2022 | 0,58 RON | |||
| 5 | Produse de panificație – Zona Turda – Câmpia Turzii și comunel… | 1.825.813,60 RON | FAGUL IMPEX · FAGUL IMPEX,ISIS-PAN,BISCOTTO SRL,R & B COM S.R.L. 2 contracte | 1.825.814,18 RON |
| FAGUL IMPEX · contract 38.289 / 343 · 22.09.2022 | 0,58 RON | |||
| FAGUL IMPEX,ISIS-PAN,BISCOTTO SRL,R & B COM S.R.L. · contract 39044/335 · 29.10.2021 | 1.825.813,60 RON | |||
| 6 | Produse de panificație – Zona Dej – Gherla și comunele arondate | 1.955.054,40 RON | FAGUL IMPEX · BISCOTTO SRL,FAGUL IMPEX,R & B COM S.R.L.,ISIS-PAN 2 contracte | 1.955.054,98 RON |
| FAGUL IMPEX · contract 38.290 / 344 · 22.09.2022 | 0,58 RON | |||
| BISCOTTO SRL,FAGUL IMPEX,R & B COM S.R.L.,ISIS-PAN · contract 39048/336 · 29.10.2021 | 1.955.054,40 RON | |||
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ISIS-PAN SRL CUI RO29409977
Asociați 1
BISCOTTO SRL CUI RO 29070357
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
R & B COM SRL CUI RO 12617744
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FAGUL IMPEX S.R.L. CUI 16108972
Terți susținători 1
LOGISTIC MEDIA POP ART SRL CUI 33848466
Valoare atribuită
10.690.390,54 RON
din 20.681.790,64 RON estimat
48,3%
Adjudecat la 51,7% din estimat · economie 9.991.400,10 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.