Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 48,3% sub estimat

Acord cadru de furnizare lapte și produse lactate si de panificatie pentru elevii din invaţamantul pimar și gimnazial de stat si privat, precum si pentru prescolarii din gradinitele cu program normal de 4 ore de stat și private autorizate/acreditate din judetul Cluj, beneficiare ale Programului pentru școli al României, in perioada 2021 – 2023

Număr anunț
CAN1066346
Autoritate contractantă
JUDETUL CLUJ (CONSILIUL JUDETEAN) (CUI 4288110)
Furnizor / câștigător
FAGUL IMPEX S.R.L. (CUI 16108972)
Cod CPV
15511000-3 · Lapte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.681.790,64 RON
Valoare atribuită
10.690.390,54 RON 48,3% sub estimat
Data anunțului
05.10.2022 13:03
Anunț de participare
CN1033198

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (6)

Estimat: 20.681.790,64 RON Adjudecat: 10.690.390,54 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lapte și produse lactate – Zona Cluj Napoca – Huedin și comunel… 6.457.744,44 RON Anulat
2 Lapte și produse lactate – Zona Turda – Câmpia Turzii și comune… 1.706.433,48 RON Anulat
3 Lapte și produse lactate – Zona Dej – Gherla și comunele aronda… 1.827.223,92 RON Anulat
4 Produse de panificație – Zona Cluj Napoca – Huedin și comunel… 6.909.520,80 RON FAGUL IMPEX,R & B COM S.R.L.,BISCOTTO SRL,ISIS-PAN · FAGUL IMPEX 2 contracte 6.909.521,38 RON
FAGUL IMPEX,R & B COM S.R.L.,BISCOTTO SRL,ISIS-PAN · contract 39040/334 · 29.10.2021 6.909.520,80 RON
FAGUL IMPEX · contract 38.288 / 342 · 22.09.2022 0,58 RON
5 Produse de panificație – Zona Turda – Câmpia Turzii și comunel… 1.825.813,60 RON FAGUL IMPEX · FAGUL IMPEX,ISIS-PAN,BISCOTTO SRL,R & B COM S.R.L. 2 contracte 1.825.814,18 RON
FAGUL IMPEX · contract 38.289 / 343 · 22.09.2022 0,58 RON
FAGUL IMPEX,ISIS-PAN,BISCOTTO SRL,R & B COM S.R.L. · contract 39044/335 · 29.10.2021 1.825.813,60 RON
6 Produse de panificație – Zona Dej – Gherla și comunele arondate 1.955.054,40 RON FAGUL IMPEX · BISCOTTO SRL,FAGUL IMPEX,R & B COM S.R.L.,ISIS-PAN 2 contracte 1.955.054,98 RON
FAGUL IMPEX · contract 38.290 / 344 · 22.09.2022 0,58 RON
BISCOTTO SRL,FAGUL IMPEX,R & B COM S.R.L.,ISIS-PAN · contract 39048/336 · 29.10.2021 1.955.054,40 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ISIS-PAN SRL CUI RO29409977
Asociați 1
BISCOTTO SRL CUI RO 29070357
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
R & B COM SRL CUI RO 12617744
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Terți susținători 1

Valoare atribuită

10.690.390,54 RON

din 20.681.790,64 RON estimat 48,3%

Adjudecat la 51,7% din estimat · economie 9.991.400,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.