Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,8% sub estimat
Servicii de intretinere, verificare si reparatie pentru aparatura medicala si piese de schimb
- Număr anunț
- CN1033356
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
- Furnizor / câștigător
- BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.848.707,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.463.812,58 RON 20,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.07.2021 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1065568
- Termen limită
- 06.09.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 146-387507
- Documentație de atribuire
- DF1119781
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (14)
Adjudecat: 1.463.812,58 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de intretinere, service si reparaţii echipament de rad… | — | PHILIPS ROMANIA 2 contracte | 393.154,66 RON |
| PHILIPS ROMANIA · contract 17680 · 20.10.2021 | 362.912 RON | |||
| PHILIPS ROMANIA · contract 17957 · 01.11.2021 | 30.242,66 RON | |||
| 2 | Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… | — | S.C. EDITRONIC INTERNATIONAL S.R.L. 2 contracte | 115.700 RON |
| S.C. EDITRONIC INTERNATIONAL S.R.L. · contract 17958 · 01.11.2021 | 8.900 RON | |||
| S.C. EDITRONIC INTERNATIONAL S.R.L. · contract 17681 · 20.10.2021 | 106.800 RON | |||
| 3 | Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… | — | TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. | 21.200 RON |
| 4 | Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru aspirato… | — | Anulat | — |
| 5 | Reparatii echipamente medicale Olympus | — | Anulat | — |
| 6 | Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… | — | — | |
| 7 | Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… | — | — | |
| 8 | Service si intretinere echipamente medicale de terapie – Baza d… | — | — | |
| 9 | Service si intretinere echipamente medicale de terapie - Spita… | — | BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. 2 contracte | 850.997 RON |
| BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. · contract 17783 17959 18937 · 24.12.2021 | 69.164 RON | |||
| BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. · contract 17683 · 20.10.2021 | 781.833 RON | |||
| 10 | Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… | — | Anulat | — |
| 11 | Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru paturi L… | — | Tehnoplus Medical Service S.R.L 2 contracte | 34.398 RON |
| Tehnoplus Medical Service S.R.L · contract 17960 · 01.11.2021 | 2.646 RON | |||
| Tehnoplus Medical Service S.R.L · contract 17684 · 20.10.2021 | 31.752 RON | |||
| 12 | Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… | — | S.C. SAPACO 2000 S.A. S.C.S. | 21.220 RON |
| 13 | Reparatie Stimulator Magnetic MagPro X100 | — | ASCO 90 2 contracte | 9.592,92 RON |
| ASCO 90 · contract 17686 · 20.10.2021 | 6.395,28 RON | |||
| ASCO 90 · contract 17961 · 01.11.2021 | 3.197,64 RON | |||
| 14 | Servicii de reparare si intretinere Echipament RX tip Transport… | — | RADIOMED IMPEX S.R.L 2 contracte | 17.550 RON |
| RADIOMED IMPEX S.R.L · contract 17962 · 01.11.2021 | 1.350 RON | |||
| RADIOMED IMPEX S.R.L · contract 17687 · 20.10.2021 | 16.200 RON | |||
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EDITRONIC INTERNATIONAL SRL CUI RO 7524568
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAPACO 2000 SA CUI RO 12358950
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADIOMED IMPEX SRL CUI RO17984504
Valoare atribuită
1.463.812,58 RON
din 1.848.707,44 RON estimat
20,8%
Adjudecat la 79,2% din estimat · economie 384.894,86 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.