Atribuită Anunț atribuire adjudecat cu 20,8% sub estimat

Servicii de intretinere, verificare si reparatie pentru aparatura medicala si piese de schimb

Număr anunț
CAN1065568
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA SRL (CUI 9731314)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848.707,44 RON
Valoare atribuită
1.463.812,58 RON 20,8% sub estimat
Data anunțului
03.02.2022 09:00
Anunț de participare
CN1033356

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (14)

Adjudecat: 1.463.812,58 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Servicii de intretinere, service si reparaţii echipament de rad… PHILIPS ROMANIA 2 contracte 393.154,66 RON
PHILIPS ROMANIA · contract 17680 · 20.10.2021 362.912 RON
PHILIPS ROMANIA · contract 17957 · 01.11.2021 30.242,66 RON
2 Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… S.C. EDITRONIC INTERNATIONAL S.R.L. 2 contracte 115.700 RON
S.C. EDITRONIC INTERNATIONAL S.R.L. · contract 17958 · 01.11.2021 8.900 RON
S.C. EDITRONIC INTERNATIONAL S.R.L. · contract 17681 · 20.10.2021 106.800 RON
3 Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… TEHNO ELECTRO MEDICAL COMPANY S.R.L. 21.200 RON
4 Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru aspirato… Anulat
5 Reparatii echipamente medicale Olympus Anulat
6 Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame…
7 Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame…
8 Service si intretinere echipamente medicale de terapie – Baza d…
9 Service si intretinere echipamente medicale de terapie - Spita… BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. 2 contracte 850.997 RON
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. · contract 17783 17959 18937 · 24.12.2021 69.164 RON
BTL ROMANIA APARATURA MEDICALA S.R.L. · contract 17683 · 20.10.2021 781.833 RON
10 Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… Anulat
11 Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru paturi L… Tehnoplus Medical Service S.R.L 2 contracte 34.398 RON
Tehnoplus Medical Service S.R.L · contract 17960 · 01.11.2021 2.646 RON
Tehnoplus Medical Service S.R.L · contract 17684 · 20.10.2021 31.752 RON
12 Servicii de intretinere, verificare si reparare pentru echipame… S.C. SAPACO 2000 S.A. S.C.S. 21.220 RON
13 Reparatie Stimulator Magnetic MagPro X100 ASCO 90 2 contracte 9.592,92 RON
ASCO 90 · contract 17686 · 20.10.2021 6.395,28 RON
ASCO 90 · contract 17961 · 01.11.2021 3.197,64 RON
14 Servicii de reparare si intretinere Echipament RX tip Transport… RADIOMED IMPEX S.R.L 2 contracte 17.550 RON
RADIOMED IMPEX S.R.L · contract 17962 · 01.11.2021 1.350 RON
RADIOMED IMPEX S.R.L · contract 17687 · 20.10.2021 16.200 RON

Participanți · 8 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SAPACO 2000 SA CUI RO 12358950
Oferta 3 Câștigător Individuala
Ofertant lider
RADIOMED IMPEX SRL CUI RO17984504
Încă 5 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.463.812,58 RON

din 1.848.707,44 RON estimat 20,8%

Adjudecat la 79,2% din estimat · economie 384.894,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.