Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE MENTENANTA PENTRU ECHIPAMENTE MEDICALE (FARA PIESE DE SCHIMB)
- Număr anunț
- CN1040211
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- REVISMED MEDICAL (CUI 17748430)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 205.200 RON
- Valoare atribuită
- 396.800 RON
- Data publicării
- 09.03.2022 09:04
- Anunț de atribuire
- CAN1079141
- Termen limită
- 11.04.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1139885
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI + SPECIFICATIE TEHNICA.pdf.p7s
- CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1139885.pdf
- FORMULARE.pdf.p7s
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 205.200 RON Adjudecat: 396.800 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Service (fara piese de schimb) pentru POMPE DE CIRCULATIE EXTRA… | 162.000 RON | REVISMED MEDICAL 4 contracte | 294.000 RON |
| REVISMED MEDICAL · contract 06 · 20.01.2025 | 24.500 RON | |||
| REVISMED MEDICAL · contract 35 · 04.05.2022 | 176.400 RON | |||
| REVISMED MEDICAL · contract 01 · 23.05.2022 | 39.200 RON | |||
| REVISMED MEDICAL · contract 03 · 30.01.2023 | 53.900 RON | |||
| 2 | Service (fara piese de schimb) pentru HETAER COOLER CSZ BLANKET… | 14.400 RON | REVISMED MEDICAL | 58.800 RON |
| 3 | Service (fara piese de schimb) pentru APARAT PENTRU TURNAREA BL… | 28.800 RON | TUNIC PROD S.R.L. 3 contracte | 44.000 RON |
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 35 · 04.05.2022 | 28.800 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 04 · 30.01.2023 | 8.800 RON | |||
| TUNIC PROD S.R.L. · contract 02 · 23.05.2022 | 6.400 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
REVISMED MEDICAL CUI RO 17748430
Valoare atribuită
396.800 RON
din 205.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro