Atribuită Anunț atribuire

SERVICII DE MENTENANTA PENTRU ECHIPAMENTE MEDICALE (FARA PIESE DE SCHIMB)

Număr anunț
CAN1079141
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
REVISMED MEDICAL (CUI 17748430)
Cod CPV
50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
205.200 RON
Valoare atribuită
396.800 RON
Data anunțului
18.07.2025 10:01
Anunț de participare
CN1040211

Documente

Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro

Loturi (3)

Estimat: 205.200 RON Adjudecat: 396.800 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Service (fara piese de schimb) pentru POMPE DE CIRCULATIE EXTRA… 162.000 RON REVISMED MEDICAL 4 contracte 294.000 RON
REVISMED MEDICAL · contract 06 · 20.01.2025 24.500 RON
REVISMED MEDICAL · contract 35 · 04.05.2022 176.400 RON
REVISMED MEDICAL · contract 01 · 23.05.2022 39.200 RON
REVISMED MEDICAL · contract 03 · 30.01.2023 53.900 RON
2 Service (fara piese de schimb) pentru HETAER COOLER CSZ BLANKET… 14.400 RON REVISMED MEDICAL 58.800 RON
3 Service (fara piese de schimb) pentru APARAT PENTRU TURNAREA BL… 28.800 RON TUNIC PROD S.R.L. 3 contracte 44.000 RON
TUNIC PROD S.R.L. · contract 35 · 04.05.2022 28.800 RON
TUNIC PROD S.R.L. · contract 04 · 30.01.2023 8.800 RON
TUNIC PROD S.R.L. · contract 02 · 23.05.2022 6.400 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TUNIC PROD SRL CUI RO 3573061
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
REVISMED MEDICAL CUI RO 17748430

Valoare atribuită

396.800 RON

din 205.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.