Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 98,7% sub estimat

MASTI ANESTEZIE/VENTILATIE SI ARTICOLE PERFUZII

Număr anunț
CN1040406
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
Cod CPV
33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.404.450 RON
Valoare atribuită
18.332,96 RON 98,7% sub estimat
Data publicării
17.03.2022 11:01
Anunț de atribuire
CAN1081342
Termen limită
28.04.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 055-140936
Documentație de atribuire
DF1140393

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 11 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 8 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

18.332,96 RON

din 1.404.450 RON estimat 98,7%

Adjudecat la 1,3% din estimat · economie 1.386.117,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.