Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 98,7% sub estimat
MASTI ANESTEZIE/VENTILATIE SI ARTICOLE PERFUZII
- Număr anunț
- CAN1081342
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33194120-3 · Articole pentru perfuzii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.404.450 RON
- Valoare atribuită
- 18.332,96 RON 98,7% sub estimat
- Data anunțului
- 14.07.2022 11:01
- Anunț de participare
- CN1040406
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Loturi (12)
Adjudecat: 18.332,96 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Microperfuzor 19G | — | DELUXE MEDICRAFTS | — |
| 2 | Micorpefuzor 21G | — | DELUXE MEDICRAFTS,COMPANIA NATIONALA UNIFARM | — |
| 3 | Microperfuzor 22G | — | DELUXE MEDICRAFTS | — |
| 4 | Microperfuzor 23G | — | DELUXE MEDICRAFTS | — |
| 5 | Micropefuzor 25G | — | DELUXE MEDICRAFTS | — |
| 6 | Micropefuzor 27G | — | DELUXE MEDICRAFTS | — |
| 7 | Sistem de extracție laparoscopică a specimenelor biologice cu m… | — | MEDTRONIC ROMANIA | — |
| 8 | Filtru transfuzie de 18 microni hemo-nate | — | Anulat | — |
| 9 | Tub prelungitor 300 cm | — | DELUXE MEDICRAFTS,MEDICAL GRUP | — |
| 10 | Masca anestezie/ventilatie diverse marimi | — | HELLIMED,RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,LUAN VISION 2 contracte | 2.213 RON |
| HELLIMED,RUBICON EDITECH 89 S.R.L.,LUAN VISION · contract 205 · 14.06.2022 | — | |||
| LUAN VISION · contract 1 · 16.06.2022 | 2.213 RON | |||
| 11 | Kit complet oxigenoterapie cu posibilitate de nebulizare compat… | — | EXIMIA MEDICAL | — |
| 12 | Kit Adult TPE Plasmafereza compatibil cu aparatul HF440 | — | INFOMED FLUIDS S.R.L. 3 contracte | 16.119,96 RON |
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 189 · 02.06.2022 | — | |||
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 1 · 08.06.2022 | 8.059,98 RON | |||
| INFOMED FLUIDS S.R.L. · contract 2 · 27.06.2022 | 8.059,98 RON | |||
Participanți · 11 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
MEDTRONIC ROMANIA SRL CUI 35182347
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VALDOMEDICA TRADING SRL CUI 23100700
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
EXIMIA MEDICAL S.R.L. CUI RO39470890
Valoare atribuită
18.332,96 RON
din 1.404.450 RON estimat
98,7%
Adjudecat la 1,3% din estimat · economie 1.386.117,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.